Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2012-08-09 15:42:01
Arbata
Skyrius: Visa kita
Tema: Wicca
 
Labas, norėjau paklausti ar bunant wccan reikia atlikti kokį įšventinimą, ar galima tai praktikuoti vienai. turiu vieną draugę, su kuria domėjomės tais dalykais ir pan, bet aš išsikrausčiau toli toli... Vat, net turėjau Šėšėlių knygą, kur buvau susirašiusi augalų reikšmes, raganų šventes, burtus ir pan., bet noriu daugiau žinių apie tai, pvz., kaip tie ritualai švenčių atliekami,.:)
 
 2012-08-09 15:26:34
Arbata
Skyrius: Mintys apie mistiką
Tema: Atsiskyrimas nuo fizinio kūno
 
Sveiki. noriu papasakoti, kaip viena naktį mėginau atsiskirti nuo fizinio kūno. O buvo taip...
Kažkuria vasara, gal prieš dvejus metus, pas mus buvo atvykusi puseserė su savo šeima. Musu buvo daug, taigi reikėjo dalintis lova su trejais metais jaunese mergaite. Pamenu ji užmigo, sapnavo trečia sapną, o aš negaliu užmigt, nes nepatogu. taigi, kažkaip atpalaidavau kūną, užsimerkiau ir sutelkiau mintis į tai, kad kur nors išeina mano siela ar pan. Buvau tai mėginusi ir anksčiau, bet niekad nepavykdavo kaip ana naktį... taigi, aš užsimerkus ir jaučiu, kaip kažkas iš vidaus mane kelią į viršų. aš leidžiuosi, mėginu likt susikaupusi ir...nežinau ar buvau užsnūdus ar ka, bet po visko prisiminiau tik tai, kad ant sienos priešais regėjau švytinčius pėdsakus, lyg kas būtų vaikščiojas ja, vaiko, berods, mergaitės silueta netoli lovos ir kažkokius kuždesius nežinoma kalba.
Tiksliai nežinau kaip ten buvo, ar tai tiesa, bet aš tuo tikiu, tik nebenoriu to daryti, nes esu skaičius, kad galima ir nebegrįžti išėjus. Brrr...
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt