Sapno reikšmės Egzaminas komentarai

Egzaminas - Egzaminų sapnavimas neretai reiškia sunkumus ar nelaimę. Jei sapnuojate, kad laikote egzaminą raštu, artimiausiu laiku galite gauti nemalonią žinią. Jei sapne esate egzaminuojami, susipyksite su pažįstamais. Jei sapnuojate, kad neišlaikote egzaminų, tai reiškia ilgą ir sunkią ligą. O jei sapne išlaikote egzaminus, vadinasi atsikratysite vargų. P. S. ši reikšmė negalioja, tiems, kurie artimiausiu laiku turi laikyti egzaminus, nes jie sapnuoja ne dėl to, kad tai turėtų kažką reikšti, o dėl to, kad daug apie tai galvoja.
Grįžti atgal į sapnų reikšmių sąrašą
Tinklapio lankytojų komentarai (1)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
 
2017-03-25 18:48:45
Jonas 
Sveiki, ką reiškia jei sapnuoji žalius kalnus, kai kurias viršūnes dengia debesys. Į kalną lengvai įkopiau su savo šeima ir lengvai nukopiau, te norėjau sužinoti ką tai reiškia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt