Raudonos akys...

Šią vasarą buvau pas draugę svečiuose. Priešais namo, kuriame ji gyvena, langus vyksta statybos - statomas daugiaaukštis, bet jis buvo dar tik mūrijamas. Mes sėdėjome prie lango ir šnekėjomės. Staiga septintame aukšte pamačiau nuotakos suknele vilkinčią moterį. Jos akys buvo raudonos ir žvelgė į mane, o suknelė pleveno vėjyje. Aš apsimečiau, kad man nukrito šaukštas ir pasislėpiau po stalu. Nusprendžiau, kad man tik pasirodė, nes mačiau nuotaką vos dvi - tris sekundes.

Vėliau ėjau laiptine žemyn, kai man kelią pastojo gal ketverių metų mergytė su rože rankoje. Jos akys irgi buvo raudonos. Išsigandau ir užsimerkiau. Po poros sekundžių atsimerkiau. Per tris sekundes ji turėjo nubėgti mažiausiai du aukštus. Nežinau, kur ji dingo.

Vakare, kai jau buvo tamsu, ėjau namo. Išėjusi į kiemą sutikau žmogų, vedžiojantį šunį. Jis į mane atsisuko. Ir jo, ir šuns akys buvo raudonos ir švietė tamsoje. Šuo pradėjo urgzti ir visas kažkaip paraudonavo.

Nuo to laiko nebemačiau raudonakių, ir niekas manimi netiki...
 
2006-03-31
lunatike

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (131)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt