O ten buvo kunigų kapinės...

Esu šiaip realistas ir netikiu tuo, ko pats nematau. Gyvenau vienas bendrabutyje ir naktį girdėjau kaip kažkas eina (girgžda grindys). Tiesiog maniau kad nuo šilumos medinės grindys plečiasi. Tai pasikartojo ir antra kartą... Pasidarė nejauku... O ypač po tai kai pats televizorius įsijungė ir mirkčiojo. Ir vėl maniau kad jis sugedo ir nuvežiau taisyt (nors jam nieko nebuvo). Baisiausia buvo tada kai sprogo storo stiklo vaza. Ji susprogo tiesiogine to žodžio prasme. Tada tai jau rimtai išsigandau. Išsikrausčiau iš to bendrabučio. O vėliau sužinojau, kad ten buvo antrojo pasaulinio karo kunigų kapinės...
 
2006-11-17
Kledesys

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (63)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt