Grįžti atgal į pasakojimą "Gyvenu po kapinėmis..."
Tinklapio lankytojų komentarai (68)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3.
 
2006-08-24 17:57
indre
gan siurpoka...
 
2006-08-24 00:13
Rakshasa
Vyts>tu gyveni salia kariu kapiniu...ir tai nevyksta vien todel,jog jos nepaliestos...nesukastos i kruva ir ant ju nepastatytas pastatas,nesvarbu ar tai gyv. namas,ar seip kokia istaiga...Veles gali isvaryti ne tik kunigas,bet ir paprastas zmogus...Tik jeigu jis yra tikintis...Hmz,duosiu toki pavyzdi:Nuosavame name gyvena seima,tai ju namas,ju teritorija.Nakti bando ta nama apiplesti,zinoma gyvenantieji tame name puola ginti,kviesti policija ir t.t....Lygiai tas pats ir su mirusiais,jie privalo tureti savo vieta...Nesvarbu kur,yra palaidojamas zmogus,kad ir uz pacios tvoros kapiniu,jo vele saugos savo vieta...Lygiai tas pats ir su julijos istorija..mirusieji turejo savo vieta,bet gyvuju pasaulis,atejo ir ja \"pavoge\",sielos pabudo ir amzino miego ir uoliai puole ja \"ginti\"...Kunigas jas tik sugrazino i amzina miega..bet ne visam laikui..
 
2006-08-20 20:13
Neprisistatęs
omg...tikraj siurpoka;S
 
2006-08-20 20:02
karolina
musu mokykla pastatyta po kapinems ir kaikurie pasakoja kad ten uzsidegdavo zvakes pieninas pradedabo groti ;/
 
2006-08-19 18:45
eglyte
Aha,neverta tais dalykais juokauti...Geriau jau tų ritualų apskritai nedaryti.
 
2006-08-19 16:51
UoSvIeNiKi
juo nejuokaukit tokiais dalykajs...
 
2006-08-19 16:10
Evaldas
Taip,tikrai geras patarimas nejuokauti.Tai vadinama poltergreisu.Tai egzistuoja.Bet mum givesiems negalima list i mirusiuju pasauli.Jokio spiritizmo ir panasiai.Gerai butu,kad tau nesikartotu tai.Gal geras kunigas buvo,gal galima speliot kad \"dvasiom\"muzika nepatiko ar panasiai.Galimas dalikas jai pakartotum \"tusa\" tai vel tas pats butu.Bet geriau nemegint!
 
2006-08-18 00:45
Vyts
na taip,labai idomi istorija,pritariu kad nejuokaut su tokiais dalykais,daug kam taip yra atsitike,tik dar niekas nepasakojo kad po kapinemis gyvena,as gyvenu prie pat kariu kapu,bet lyg visos veles rade savo vieta,aciu dievui :)
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt