Šuo jautė...

Kartą buvome Palangoje su drauge, pusseserės name. O tame name jos mama buvo pasikorusi... Sėdėjome tame pačiame kambaryje, kur ji pasikorė ir staiga mano šuo pradėjo garsiai loti žiūrėdamas į vieną tašką. Tokiom stiklinėm akim. Aš šaukiau savo šunį vardu, o jis net nekrustelėjo, toliau lojo sutelkęs dėmesį į vieną tašką. Šuniuko akys atrodė tarsi stiklinės, tuo metu rodėsi ji (šuo - kalytė) nieko nejaučia. Bandžiau ją judinti, rėkti į ausį, o ji nereagavo... Su drauge labai išsigandom, tik, staiga, mano šuo atsipeikėjo, atlėkė ir aplaižė man ranką. Vis dar negaliu patikėti ir man iki šiol baisu būti tame name...

(šis pasakojimas buvo parašytas 2008-03-12, o tik patalpintas vėliau...)
 
2009-01-15 23:51:54
ji..

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (17)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt