Mirusio dedes perspėjimas... O gal tik sutapimas?

Prieš 5 metus mirė mano mylimas ir labai artimas dėdė... Ilgai negalėjau susitaikyti su jo netekimu. Gal dėl pastovaus galvojimo, aš dažnai jį susapnuodavau. O kas įdomiausia, aš per sapną su juo kalbėdavau, klausdavau kaip kas ten, bet tik pasakydavo man kad jam ten gerai ir daugiau negali kalbėti su manimi.

Vieną naktį vėl su juo susitikau sapne. Neįprasta vieta buvo mūsų susitikimo - naktinis klubas, prie kurio baro jis sėdėjo ir gėrė kavą. Aš įeinu ir priėjusi prie jo klausiu: "Ką veiki?" Sako: "vat poilsiauju po darbų". Ir matau vaizdą, kad ima šaudyti kažkas, ir matau krentančias galvas, daug kraujo, o jis ramiu veidu man pasakė: "eik iš čia ir negrįžk". Atsikėlusi galvojau koks keistas sapnas. Ilgai ieškojau paaiškinimo į tokį sapną, galvojau kas, kaip ir kodėl, gal įspėjimas koks ar dar kas... Šitą sapną buvau pamiršusi iki įvykio, kuris atsakė į mano klausimus.

Su draugėmis buvau naktiniame klube linksminomės, kai staiga kažkas ėmė smarkiai cypti ir pasigirdo šūvis... Tada aš nepajutau, kaip atsiradau savo automobilyje ir nešiau kudašiu iš ten... Po to prisiminiau tą sapną ir tai buvo įspėjimas jo. Bet gaila, kad jo nebesapnuoju gal supyko, kad nepaisiau jo pasakymo?
 
2008-01-26
lankytoja

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (47)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt