Grįžti atgal į pasakojimą "Pabudus lyg suparalyžuota"
Tinklapio lankytojų komentarai (122)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
 
2006-09-18 20:13
liepa
Man kažkas panašaus irgi yra buve kelis kartusKarta nakti prabudus pamačiau šėšėlį tarpduri vaiko šėšėli negalėjau pajudėti tiesiog buvau nustėrus iš baimės . Kai pavyko sukrutėti viskas išnyko bet išsigandau tai labai. O kelis kartus sapnavau košmarus irgi su tokiu bjauriu stinguliu kai norėsi rėkti ir bėgti bet negali, tai viena karta sapne bandžiau žegnotis ir tai dariau labai sunkiai bet kai pavyko siaubas išnyko ir pavyko atsibusti o kita karta iš tokio sapno atsibudau garsiai kalbėdama tėve musu ir jaučiau kad tikrai pavyko išsigelbėti nuo kažko baisaus. Matyt prie tavo draugės kokia negėra dvasia kabinėjasi. Jeigu kataliku bažnyčia ptiimtina tai gal vertėtu ir mišias užpirkti už ta neramia siela ir už tavo draugia, arba nors nuoširdžiai pasimelsti ir prašyt Dievo patarimo ar pagalbos ir sau ir tai sielai kuriai kažko reikia iš tavo draugės. Manau jei tai kartojasi jos namuose gal reiktu pavalyt aplinka ugnimi ir vandeniu. Nors panašu kad atvėjis rimtas ir to gali neužtekti bet reiktu pabandyti kelis variantus.
 
2006-09-23 22:31
Kara_
Kažką panašaus pusbrolis yra pasakojęs, tačiau jis po kažkiek laiko, sukaupęs visas jėgas staigiai atsisuko, ir išgirdo tik garsą, tarsi kažkas būtų stipriai trenkęsis į langą... Ir jis dar sako, kad juto, jog už jo stovėjo žuvės senelis..
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt