Sapnas kurio nepamiršiu visą gyvenimą

 2012-03-04 11:36:59
Laura2
Temų: 12
Pranešimų: 34
Registruotas: 2012-03-03
Labai dažnai sapnuoju, kad aš mažytė su grupele vaiku vaikstau po pastata, (Birutes darzelis, kai buvau maza ji lankiau) ir staiga pasiklystu, pradeda vaiksioti nepazystami zmones, man pasidaro labai baisu, pradedu girdeti keistus balsus, kazkas cype, o kai bandau jeskoti vaiku su kuriais buvau, kiekvienas aukstas pasikeicia. Si sapna sapnuoju labai daznai, tad zinau kas bus ir (sapne)
dar nepasiklydus pradedu verkti. Zodziais neapsakysiu kaip per sapna buna baisu. Labai daznai sapnuoju pasikartojancius sapnus ir pasikartoja tik kosmarai, pvz: esu kaime ieinu i kambary, o ten tinklas kuriam ipainiotos artimuju galvos, kurios saukesi pagalbos, o man kazkokios moterys duoda akmenis ir sako, kad as iseisiu is sio sapno tik tada, kai numusiu galvas nuo tinklo. Ka tokie sapnai galetu reiksti?
 2013-06-10 22:57:19
Dinosz
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2012-06-02
Pasikartojantys , tai gal sapnai bando tave ispeti del kazko arba tai is praeities ( praitam gyvenime ) vykes incidentas , man ir taip yra buve jei ka . O del tinklo ir galvu , tai tikrai idomu ka tai reiskia ... Belieka tik speliot , bet cia kai isburtas ratas .
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Sapnas kurio nepamiršiu visą gyvenimą
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt