Keistas sapnas! Padekite, patarkite!

 2013-07-09 15:33:23
Mistikas
Temų: 1
Pranešimų: 2
Registruotas: 2013-07-09
Sveiki, prašau padėkite!

Sapnavau kaip atsirandu ant milžiniško akvariumo krašto (tas akvariumas tikriausiai vandenynas) ir šalia manęs dar yra žemės bet labai nedaug. Bet girdžiu kažkas didžiulis atbėga manęs link. o tai pasirodo dinozuras. Tai man nelieka nieko kito kaip tik šokti į tą akvariumą. O tame akvariume nutiko kžkas keisto nežinau netgi kaip apibūdinti bet tiesiog pavirtau kažkuo(kuo tikslaiai pavirtau nežinau bet kažkuo neįprastu gal kokiu vandeniu ar kažkuo daugiau). Ir atplaukia tos rasės žmogus i kurį pavirtau ir pradėjo mane kalbinti:
-Kas, jūs, toks? Aš tavęs nprisimenu...
Daugiau neatsimenu ka męs ten kalbėjom, bet gryžkim prie sapno.
Tada aš su tuo žmogum kartu nuplaukiau i jū miestą. Jame į mane žiūrėjo kaip i kokį nesveiką arba išprotėjusį. Bet po to jie kažkodėl pradėjo sveikinti mane atvykusi. Tada aš tsapnavau kad pasilikau ten apie 4 mėn., bet dėl kažkokių man nežinomų priežasčių pasakiau kad turiu išvykti, bet jie vis mane įkalbinėjo kad pasilikčiau, bet man galvoje kažkas neleido. Nutariau kad išvykstu dabar.
Išlipęs iš vandens man jie pasakėkad galiu grįžti kade panorėjęs ir atsisveikinę nuplaukė. Ir iš niekur nieko vėl atbėga tas T-rexas ir vėl pradėjo gaudyt mane. Bet šykart į vandenį nebešokau, o bėgau nuo jo ir kaiptik tada suskambėjo mano žadintuvas.

Prašau, padėkit ,ar galite parasyti ką tai galėtu reikšti? Man dar labai įdomu ką tas dinozauras ir vandeniai reiškia, jų reikšmė.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Keistas sapnas! Padekite, patarkite!
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt