Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 3 (žr. žemiau)
 
 2009-05-23 10:17:24
wildcherry
Skyrius: Sapnai
Tema: Merginos sapnavimas
 
1. Man irgi kartais būna tokie sapnai. Tarsi tikri įvykiai... O po kiek laiko - pasikartoja ta pati, sapne matyta situacija 1:1 ! Tačiau, kontroliuoti ir ką nors pakeisti, man naudinga linkme - nesigauna.. :(
Suvokiu, kad tą situaciją jau patyriau sapne tik tuomet, kai jau viskas būna įvykę..

Nepamiršk sapno - kai būsi pas močiutę, ir jeigu iš ties sutiksi tą merginą - paprašyk kontaktų :)

P.S.: Iš kitos pusės - jeigu tu ne visai miegojai (pusiau) gal tai buvo tavo svajonė, kurią pats po to sąmoningai, ar greičiau nesąmoningai, pratęsinėjai?


2. Antras var.: Tai galėjo būti nesąmoningas mėginimas valdyti savo sapną.. Ar patyrei kada tokį dalyką: kai sapnuoji kažką negero ir pagalvoji sapnuodamas: - ai, reik šitoj vietoj kitaip susapnuoti, nes viskas blogai gaunasi.. :) Tada sąmoningai pakreipi sapną kita linkme ir patenkintas sapnuoji toliau... Taip ir su mergina. Tu ją susapnavai, tačiau sapnas nutrūko. Gal, būt, sapnuojant pirmą kartą - tai iš ties buvo ateities vizija? Bet kitą kartą - tu vėl pats bandei ją susapnuoti (specialiai valdei ką tau reikia ar norisi sapnuoti) Bet kadangi tu pats nežinai kaip baigsis situacija - negali iki galo visko kontroliuoti ir sapnas nutrūksta......
 
 2009-05-09 13:34:17
wildcherry
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: Skaičių pasikartojimai. Ką tai reiškia?
 
Gal tiesiog tave traukia devynetukai? Jie lengvai bendraujantys, energingi, uždegantys..O kadangi itakos turi dar ir horoskopas, tai linksmasis vėžiukas geriau nei santūrus ožiaragis.. O tai, kad abu gimę 70-ais - turbūt atitinka tavo amžių ar tai, kad tau patinka tokio amžiaus vyrukai?
 
 2009-05-08 14:41:23
wildcherry
Skyrius: Sapnai
Tema: Paaiškinkit sapną
 
Vakar naktį sapnavau labai ryškų ir keistą sapną... Negana to, matytas vaizdas taip giliai įstrigo, kad prisiminiau jį, ir galvojau visą dieną. Šiandien vis dar negaliu pamiršti savo sapno. Gal būt kas nors galite jį paaiškinti, gal tuomet jis manęs taip nebekankins... ?
..............................
Sapnas:
Esu su draugais, kažkokioje patalpoj (gal koridoriuje). Draugai neryškūs, tiesiog žmonės (žinau, kad ne svetimi). Koridoriuje yra veidrodis ir aš į jį pasižiūriu. Matau savo akis. Tačiau jos ne visai „normalios“. Vietoje viršutinių vokų, iki pat antakio eina ne oda, bet tarsi didelė akis, spalvota rainelė. Tokia ryškiai tamsiai mėlyna, drėgna ir kiek skaidri. Tose pačiose „akyse“, po mano antakiais yra tarsi išpiešti pastelinės žalios spalvos kiti „antakiai“. Aš stengiuosi įžiūrėti įdėmiau. Kadangi tos didelės tarsi-akys, nors spalvotos kaip rainelė, bet kiek skaidrios - aš žvelgiu į jų gylį.. Ir matau, tose didelėse „akyse“ kitas dvi „normalias“ akis, nedidukes, su vokais ir blakstienom, tačiau jos mano viduje, tų didelių „akių“ gylyje!!!

Dabar aš pasižiūriu į bendrą savo veido vaizdą. Mano tikrosios akys yra ten, kur ir turi būti, o vietoje vokų iki pat antakių tose didelėse „rainelėse“ giliai matosi kita pora akių. Jos truputi prisimerkusios, vokai lyg būtų niekada nenaudoti ir neatmerkti, kiek sulipę.. Viena akis atmerkta plačiau, kita daugiau prisimerkusi.. (kaip kad būna pas mažus kačiukus ar šuniukus, kai jie tik pradeda atmerkti savo akytes)..

Ir staiga man į galvą ateina mintis, kad tai turėtų būti ne visai normalu! Ar kiti žmonės, tie šalia esantys, TAIP PAT TURI TOKIAS AKIS? Apsidairau. Ne..! Visų akys - „normalios“, o pas mane be normalių akių dar tos didžiulės „rainelės“ kurių viduje antra pora akių! Ižeina, kad turiu 4-ias akis!!!

Užsidengiu rankomis savo „normalias“ akis - tačiau tamsu nepasidaro, tik vaizdas tampa visiškai neryškus, aplinkui viskas susilieja, išplaukia.. Ir aš SUVOKIU kad dabar žiūriu ne per savo normaliąsias, bet pro tas kitas „vidines“ akis! Aš stengiuosi įžiūrėti ryškų vaizdą ir jaučiu, kaip jis ima ryškėti, jaučiu, kad mano naujai atrastos „vidinės“ akys atlimpa ir atsimerkia plačiau!..

Na, ir kaip dažniausiai būna, - pačioje įdomiausioje vietoje suskamba žadintuvas.....
....................................

Kaip manot, ką tai galėtų reikšti? Skaičiau sapnininke, ką reiškia sapnuoti „akis“ bet negaliu tos reikšmės pritaikyti savo sapnui... Padėkit prašau! :-)
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt