Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 7 (žr. žemiau)
 
 2007-12-16 01:16:09
sufler
Skyrius: Sapnai
Tema: sapnai
 
jo. būna ir man taip. Bet jau senokai bebuvo. Esu skaitęs, kad tai yra tiesiog žmogaus augimas. Ta prasme po kiekvieno tokio spano turėtum būti paaugusi.
 
 2007-12-16 00:51:45
sufler
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Keista istorija
 
irgi įdomi istorija. jaučiu, bučiau aš nuo tų durų pabėgęs :)
 
 2006-08-20 11:04:53
sufler
Skyrius: Visa kita
Tema: Lunatikas
 
visko gali buti
 
 2006-08-15 13:26:09
sufler
Skyrius: Visa kita
Tema: Lunatikas
 
tas pats ;)
 
 2006-08-09 23:41:12
sufler
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Keista istorija
 
Vieną dieną sugalvojau nueiti pas draugelį. Jis gyveno mano gatvej, bet ant kalno. Nuėjau jau puse kelio, ir girdžiu išbėga jis rėkdamas į gatvę. Prieinu ir sakau kas yra? Tas kažką rėkia, murma. Galų gale nurimo ir papasakojo štai ką:

Tipo jis su savo kaimyne sėdėjo chatoj, ta atsinešė kažkokią knygą, užsidėgė žvakę, ir tipo kortas dar turėjo. Ta tipo pradėjo kviesti pikų damą. Ir tipo jos gala pradėjo blykčioti. Tas ir pabėgo. Tada atbėjo to draugelio pusbratanas, irgi persiigandęs, ir pradėjo pezėti, kad tai kaiynei dingo galva, jis tipo stebėjo slaptai tą būrimą.

Bl*** nepatikėjau, kol iš chatos išlindo ta merga, apsikriokusi kažkodėl, pažiūrėjo taip į mane ir nuėjo į savo kiemą. Atidaręs chatos duris pamačiau degančią žvakę, bet toliau lįsti pabijojau. Ta merga grįžo po pusvalandžio, parsinešė iš pagaliu sukaltą kryžių ir padėjo jį į chatą.

Kas ji tokia? Blemba, gal kokia ragana? Čia ta istorija kokie 3 gal 4 metai atgal buvo įvykusi. Tipo dar girdėjau kad ji turi kažkokia magijos knygą senovinę, atseit vokiečių klaba parašytą.
 
 2006-06-18 20:29:11
sufler
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kas per velnias?
 
Krc viena diena ejau gatve pas drauga. Beveik daejus pasigirdo klyksmas ir jis su savo pusbroliu isbego is malkose irengtos chatos. sakau kas yra, ko reki, tas sako, tipo tokia merga rode jiems kazkokius burtus su kortomis, ir tipo jai dingo galva. as sakau ka cia pezi, tas sako rimtai, po to ziuri islenda ta merga apsikriokusi, nujejo i namus ir po to gryzo su is pagaliu sukaltu kryzium, kuri padejo i ta chata. dar tas draugelis pasakojo kazka, kad ji tipo turi kazkokia sena, lygtai vokiska magijos knyga, ir kad tipo kviete piku dama. gal kas dar susiduret su tokiom nesamonem, o gal cia rimtai kokie burtai ar raganu dalykai?
 
 2006-06-18 20:21:52
sufler
Skyrius: Visa kita
Tema: Lunatikas
 
mano sese irgi buvo lunatike :) irgi bande iseiti kazkada, bet as pastebejau ir pranesiau mamai :D draugo brolis kai jaunesnis irgi buvo lunatikas, bet ir mano sistra ir jo brolis nustojo, taigi manau, kad is to yra isaugama ;)
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt