Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 3 (žr. žemiau)
 
 2006-05-16 19:27:39
laima
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: velionio siluetas
 
Tautvydai labas,jau čia - pagaliau atradau kelią ir į čia :D
O kad zodis zodin, vadinas pradinis šaltinis tas pats :))), ir tai nera blogai turbut... siaip ir man atitinka labai net ... zinoma as ne devintumas :D
 
 2006-05-16 19:26:10
laima
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: velionio siluetas
 
Tautvydai labas,jau čia - pagaliau atradau kelią ir į čia :D
O kad zodis zodin, vadinas pradinis šaltinis tas pats :))), ir tai nera blogai turbut...
 
 2006-05-16 07:54:07
laima
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: velionio siluetas
 
Apie gimimo diena/9 diena/ stai ka as turiu :)))
Šią dieną gimę žmonės apdovanoti potraukiu žiniomis ir filosofiniams apmąstymams. Jie altruistai, besisielojantys dėl žmonijos nelaimių ir įvairių neteisybių. Ambicingi, turi vadovo gyslelę, nemėgsta kam nors paklusti. Mėgsta laisvę. Lengvai atleidžia skriaudas ir nesugeba ilgai pykti. Didžiulį dėmesį kreipia į tobulinimąsi, ypač dvasinį. Būdami nepriekaištingo intelektualinio lygio, jie nepraleidžia progos padiskutuoti bet kokiomis temomis. Seka tarptautinius įvykius ir turi sąvitą požiūrį į politiką. Devynetukai kartais būna giliai religingi. Mielai medituoja, studijuoja įvairias pasaulio tradicijas. Neignoruoja nė vienos religinės pakraipos. Apdovanoti meniniu skoniu ir muzikos gabumais. Geri menininkai bei muzikantai. Daugelis moka groti keliais muzikos instrumentais. Tą dieną gimę turi ir gana daug neigiamų savybių. Jei nekontroliuoja savęs, gali tapti šiurkštūs, nekantrūs, nepakęsti jokių pamokymų, pasidaryti labai konservatyvūs ir vadovautis senovinėmis vertybėmis, liečiančioms pažiūras bei elgesį. Nesėkmių metu jie pradeda save laikyti idiotais, jaučiasi nepilnaverčiais. Todėl turėtų išmokti nekreipti dėmesio į mažmožius, nes visko aprėpti tikrai neįmanoma. Daugumas tą dieną gimusių pasirenka profesijas, susietas su mokymu, tiriamaisiais darbais ar visuomenines tarnybas. Labai gerai tinka labdaringų tarnybų veikla, tinka būti gydytojais, žiniuoniais, virėjais arba sodininkais.
____________
Nezinau kiek tame tiesos yra čia, gal parašysi kiek tau atitinko... :)))
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt