Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 5 (žr. žemiau)
 
 2012-04-19 17:57:08
edwa
Skyrius: Daiktai, dalykai ir mistika
Tema: mitinis butybes-tiesa ar melas?
 
gal ne info, bet serialas yra "Supernatural", apie visus šiuos dalykus, ir šiaip pažiūrėjus pasikeitė supratimas apie viską šitą:)
 
 2012-04-19 17:46:26
edwa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Noreciau sulauk atsakymų....
 
http://lt.wikipedia.org/wiki/S%C4%85moningas_sapnas
 
 2012-04-19 17:42:25
edwa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: NSO. Ar tikite?
 
vienareikšmiškai jie egzistuoja. jeigu pamąsčius, tai saulė yra mažytė žvaigždė palyginus su kitomis žvaigždėmis, ten taip pat yra pasauliai, gyvos būtybės, o mes matome tik Paukščio Tako galatkiką, tai savo galaktiką, visata yra begalinę, vertą susimąstyti.
 
 2012-04-19 17:38:35
edwa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Noreciau sulauk atsakymų....
 
pasiskaityk čia lady 713, arba tai tiesiog yra tas pats "š" tik nepamenu kaip tiksliai vadinas gal čia tas pats, kai tavo siela palieka tavo kūną ir keliauji kur nori. jei neskiedi tai info pilnas google apie šitą, ai dar tai kad negali išleisti garso ir šito dalis, dažniausiai tai visai pasijundint negali o tiesiog matai vaizdus.
 
 2012-04-19 17:31:28
edwa
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Kaip manot, kas dedas Bermudų trikampyje?
 
šitos visos mistikos yra tikrai įdomios, bet bermudų trikampyje nėra nieko mistiško, kad perkreipti veidai, tai parodyk iš kur tokios info gavai, o laivai skęsta ir lėktuvai krenta dėl stipraus magnetinio lauko, tas laukas tiesiog 'numuša' elektroninių ir mechaninių prietaisų veikima (mano manymu labiausiai tikėtina teorija), taip pat šiek tiek info dėl 3 teorijos iš vikipedijos "Metanas ir eteris. Laivų katastrofos siejamos su staiga pasikeitusiu vandens tankiu. Milžiniškiems metano burbulams pakilus į paviršių, vandens tankis staiga sumažėja, laivas netenka plūdrumo ir nuskęsta. Pasiekus vandens paviršių jis atmosferoje sugeba sudaryti gigantišką vakuumo juostą, todėl tai veikia pilotus.". Žinoma galima galvot kad įv. tuneliai, ten su visata kažkoks briedas ir pan, bet aš laukausi magnetizmo nuomonės.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt