Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2012-03-07 13:37:05
Soulbringer
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Padėkit !!
 
Tavo vietoj uzkeikimais nesisvaistyciau, Laura. Prisimink sena, kaip pasaulis Wicca taisykle - ''...tai ka siunti kitam, pas tave sugris trris kartus stipriau...'' Jeigu, tu ji uzkeiksi, zinok bumerangas sugris pas tave ir smogs taip stipriai, kad isvers is koto. Magijos negalima naudoti blogais ir savanaudiskais tikslais, nes kitaip ji atsisuks pries tave pacia. Geriau padaryk ka nors, kad numalsintum savo neigiamas emocijas.
 
 2012-03-07 13:29:00
Soulbringer
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Kaip galima atkeikti žmogu ?
 
Uzkeikimas - dalykas rimtas. Taciau nesekmes, sake dimetra - gali vykti del ivairiu prizasciu. Tarkim pavyzdziui mano mama - nuo tada kai mire jos teta, kuri ja labai mylejo, jai viskas labai nesiseke. Nesekme seke nesekme, mirtis seke mirti. Buvo daug nervu, daug streso. Bet yra toks dalykas (nors nezinau, gal cia tik moterims), kaip ''Septyneri metai nesekmiu''. Tas laikotarpis praeina ir vel viskas stojasi i vezes. Dabar ji jau atgavo ramybe, ir darbas atsigana. Ir siaip po biski pradeda sektis. Taigi nesekmes - nebutinai lemia uzkeikimas. Bet jeigu tavo dede tikrai uzkeike, tada cia dalykas rimtas. Patarciau viska iki smulkmenu issiaiskinti, o tada ieskoti geriausiai bioenergetiko kokio. Nes su tom burejpom, tai dau daug yra sarlatanu, kuriem tik rupi ismelzt pinigu is zmoniu.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt