Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2012-03-22 22:32:09
FantasyKills14
Skyrius: Sapnai
Tema: Trancmaline kelione sapnu valdymas!
 
Pries keleris metus kaip buvau maza galedavau valdyti sapnus.. sapnoudavau kad mane bande nuzudit, prisimenu sapnavau tai daug kartu, as begdavau nou tokio burio zmoniu ir visados atsidurdavau prie kokio nors krasto, o ten jau buvo aukstai jei nukrisciau mirciau, ir kai zmones mane dasivydavo bande prieit prie mane ir nustumt, as sapne pradejau kontroulioutis, nusokau nou to krasto ir pradejau merkti akis ir merkti ir merkti kad atsikelciau... kaskaip zinojau kad as sapnouju, karoce pripratau, ir visados kaip man kasnors blogo atsitikdavo vis merkt akis pradejau tikedamasi kad tai buvo sapnas... bet veliau sitie sapnai nustojo.
 
 2012-03-22 22:09:45
FantasyKills14
Skyrius: Sapnai
Tema: Noriu sapnuoti !!
 
man ira panasiai buve, as pvz visados sapnouju savo seses, jios ira gyvss. O savo tikra meile kuri mire pries 2 metus su puse, laibai ziauriai noriu susapnouti, pamatyt apkabint ir pasakyt jam kaip as ji myliu, bet deja nepavyksta, tik viena karta neseniai buvau keista sapna susapnavus kuri laibai neaskiai prisimenu, sapnavau kad mes kartu laipiojom medziais, nes jam labai patikdavo medziai ir laipioti jais, jis mylejo gamta , pasauli.. :') pasilgau jo..
bet siap tai jo zianu ta jausma kaip nori kanors susapnouti, bet kai zmogus mires beveik neimanoma kaskaip ji susapnouti...
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt