Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 3 (žr. žemiau)
 
 2010-03-06 16:16:16
CikiCikiGirl
Skyrius: Sapnai
Tema: Sunku pavadinima sugalvot sita
 
Aš sapnavau vakar:
sėdžiu mokykloj, klasėj, vaizdas labai neryškus. mokytoja kažką aiškina, o aš jos negirdžiu ir žiūriu į sieną iš kurios staiga išlenda kažkoks geltonu gobtuvu apsigaubęs žmogus ir pažeria žydrų kamuoliukų ant ant žemės ir jie nurieda tiesiai prie manęs ir pakyla, mane paralyžuoja, o aš šaukiu kad kas padėtų bet visi tarsi manęs nemato ir klausosi mokytojos, o aš būnu nutempiamia į sieną, paskui atsirandu kažkokioje erdvėje, kur viskas juoda, nieko daugiau nematau kaip tik tuos kamuoliukus ir tada viskas keičiasi: pradeda šviesėti, figūra su geltonu gobtuvu priartėja, išskiečia rankas ir sako:
- Sveika atvykusi...
Tuomet mane paleidžia tie kamuoliukai ir aš pasileidu bėgti į tą pačią sieną, bet tik trenkiuosi į ją galvą. tada atsistoju, bet skausmo nejaučiu ir pradedu sieną trankyti kumščiais. tada ji praiveria ir aš vėl grįžtu į klasę ir toliau sėdžiu ir mokausi.
ką tai galėtų reikšti?
 
 2010-03-06 16:00:54
CikiCikiGirl
Skyrius: Sapnai
Tema: keistenybe bet idomybe
 
hmm
idomus sapnas, belaloveedvard, idomus
 
 2010-03-06 15:57:22
CikiCikiGirl
Skyrius: Sapnai
Tema: Pėdos tamsoje (košmaras)
 
Baisu baisu. Aš tai košmarų žiauriai bijau, naktį atsikeliu visa prakaituota ir išsigandusi. Nors nesu maža... matyt, įprotis. O dėl sapno tai nemanau kad visi sapnai jau čia tokie reikšmingi, juk nebūtina visus sapnus paversti realybe. o beto košmarai man atrodo neša laimę, bet aš kažkodėl jų bijau... :(
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt