Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 12 (žr. žemiau)
 
 2008-06-03 00:32:12
AFD
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Spiritistinė lenta
 
Mano draugas su drauge esa megine, tikslaiai nezinau kaip jie tai dare, bet naudojo kaska prie siulo. Neisivaizduojiu kas ten iviko, jie sako, kad nieko, bet jie pasikeite visiskai. o Paklausus apie ta atveji kas buvo ir kaip darete, jis isbales keicia tema o ji isikrausciusi gana seniai. Gal tai neprie ko ar jie tiesiog vaidina - nzn, bet siurpo/smalsumo ivare iki sendienos.
 
 2008-06-03 00:25:21
AFD
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: dvyniai-kas jie per asmenybes?
 
Pats esu dvinys ir neisivaizduojiu gyvenimo nebunant jo, nezinau ar tai normalu, bet galejimas buti betkuo man patinka =]
 
 2008-06-03 00:21:55
AFD
Skyrius: Sapnai
Tema: sapnai
 
juosta, tu esi kada uzsirasiusi ka sapnavai su data ir po kurio laiko tai iviko, ar prisiminiai, kad tai sapnavai tam dalykui ivikus/vikstant?
 
 2008-05-28 22:12:51
AFD
Skyrius: Apie Likimas.lt
Tema: Auto login
 
Manau reiketu ideti auto login arba "Prisimink mane" kad kai tik prisijungi i svetaine is savo kompiuterio bereiketu per naujo rasyti prisijungimo vardo ir kodo. Jeai jau yra, sry uz mano nepastebejima.
 
 2008-05-27 10:26:36
AFD
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burtai apie Meilę.
 
jule4ka, mane buvo isimilejusi begalo viena mergina, ji man tiesiog nepatiko. Jeai tau taspats tai tiesiog nieko nepadarysi, gyvenimas ziaurus ... o magijos i visa si zaidima neverta velti
 
 2008-05-27 10:24:07
AFD
Skyrius: Sapnai
Tema: sapnai
 
Vyras. Regėti seną – ilgas gyvenimas; stambų – patirsi malonių valandėlių; jauną – rūpesčiai.

Šuo. Regėti jį – pažinsi ištikimą žmogų; žaisti su juo – susitaikymas; jo užpuolimas – pavojus; įkandimas – pykčiai dėl pinigų; lojimas – liga; pasiutęs – rūpesčiai; susipjovę šunys – šeimoje kivirčai; juodas – nedėkingas draugas; baltas – maloni pažintis; rišti jį – nori tave apvogti; medžioklinis šuo – malonūs patyrimai.
 
 2008-05-15 01:53:41
AFD
Skyrius: Sapnai
Tema: sapnai
 
Laiptai. Lipti aukštyn – darbas; žemyn – palengva nusmukti; nukristi nuo jų – nuostoliai; regėti juos – gera karjera.

Jeai sapnai kartojasi ar su pratesimu - psichikos duodami signalai apie esama situacija kuri yra gana aktuali.
 
 2008-05-15 01:38:46
AFD
Skyrius: Numerologija ir skaičių mistika
Tema: 2012 12 21 muilo burbulas ar tikrovė?
 
Tai tikrai netiesa, ten tik skaiciu grazumas, kaip ir 2000, cia 12-12-21. Juk bent isivaizduojate kiek laiko reiketu, kad musu planeta nors kiek "Pristabditu" ar isklistu is trajektorijos? Galvojant apie fakta, kad skriejame jau kelis milijardus metu tokiu pat greiciu. Juk niekas su ranka nelaikis musu planetos.
Pats ten nieko beveik neskaiciau tik uzkliuvo "Turite koncentruotis į Om Namah Shivaya. Su šia mantra galite viską laimėti, nes ji stipresnė nei visos bombos" tai tik religijos skleidimas ir tikinciuju verbavimas. Geriau galvokime apie pasaulini atsilima ir IQ mazejima.
 
 2008-05-15 01:33:12
AFD
Skyrius: Sapnai
Tema: Sapnai
 
Jeaigu sapnas kartojasi, reiskia, kad turite tam tikru psichologiniu problemu, kurias per sapnus jusu organizmas bando jums "Pasakyti". Pavizdziui, jus pikstaties su savo zmona ar nuolatines problemos ir stresass darbe, ir pan. Sapnams su pratesimu galioja taspats.
 
 2008-05-15 01:27:35
AFD
Skyrius: Psichologija bendrai
Tema: Proto galia, padidinkim ją.
 
Visi manome, kad esam gana protingi ir nebera kaip daugiau isnaudoti savo proto ir mastymo tik ziniomis? Pirma pateiksiu keliata faktu, kad jus nesinaudojete net dudziosios dalies savo proto galimibiu, jeai neklistu tai apie 10% (neesu tikras). mes sapnuojame, jeai prisimenate kanors, jus sapne regite tikrai realius vaizdus, garsus, uzuodziate kvapa ir pan. Uz jus to niekas nedaro, Tuos vaizdus sukuriate jus, ne televizorius ar kompiuteris. Noredami tai panagrineti pameginkit meditacija, ir isivaizduokit kanors pries save, ji palieskit, uzuoskit, uzsimerke pieskit galvoje ryskiomis spalvomis kalnuotose vietovese ar papludimi. Prisiminkit, kad kai jus uzuodziate kvapa, smegenis duoda impulsa koks jis. O juk smegenis jusu, naudokit jas kaip jus norite! Noredami pakelti savo IQ ( Intelekto koeficientas) nenaudokite skaiciavimo masineliu paprastoms uzduotims, galvokite pats, neziurekite i atsakimus, galvokite pats, daugiau ir sparciau galvokite. Juk vidutinis pasaulio zmoniu IQ mazeja (mes liekame neprotingesni) Zinios tai ne mastymas, o atminties naudojimas. Jeaigu kanors supratote is sios makalines pakomentuokite ir rasykit idejas kaip galima paspartinti musu mastyma.
 
 2008-05-15 01:15:16
AFD
Skyrius: Tai, ką sunku paaiškinti
Tema: Telekinezė
 
Na taip, bet nebutinai zvilgsiu. Galima ir reiketu pasinaudoti ranku pagalba, pajusti daigta (nelieciant). Tiksliau telekineze - daigtu judinimas, ju nelieciant.
O levitacija galima naudoti tiesiog pasitelkusi telekineze, juk gali kelti save ar daigtus ant saves.
 
 2008-05-05 18:53:41
AFD
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: Burtai apie Meilę.
 
Aguona, Urate, paklauskit.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt