Grįžti atgal į burtą "Noriu juos išskirti"
Tinklapio lankytojų komentarai (1276)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43.
 
2019-09-13 21:28:35
Doris Arsen 
Nuostabus meilės rašybos būdas susigrąžinti savo partnerį ir užmegzti nutrūkusį ryšį Mano vyras prieš 3 mėnesius išsiskyrė su manimi ir privertė mane pasirašyti skyrybų dokumentus, ir aš buvau visiškai sumušta. Ir aš emociškai negalėjau grįžti į jokią formą. Dėkoju Dievui už šį nuostabų ir puikų rašybos ratelį, kuris man atėjo į pagalbą. Oho! Šis rašybos ratukas man labai padėjo. Dr Isikolo garantavo man skubų 24 valandų rašybos metimą, kurį aš sutikau. Šokiruojančiai! šį mėnesį, 2019 m. rugsėjo 5 d., mano vyras po 48 valandų manęs atsiprašė ir labai atsiprašė, kurį jis patikino, ir padarė viską, kas įmanoma, kad atsiimtų skyrybų dokumentus, kurie anksčiau buvo vykdomi naudojant šį stebuklingą rašybos rašytoją. Kai kurie žmonės paliudijo, kad jis sugrąžino savo buvusį meilužį, kiti paliudijo, kad jis atstato gimdą, išgydo vėžį, herpes simplex virusą ir kitas ligas. Dėkoju jums, Viešpatie, už jūsų galingus burtus. posakių nepakanka norint pasakyti ačiū. Parašykite dr. Isikolo dabar už skubią meilę. Rašykite isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį apklausti telefonu +2348133261196.
 
2019-09-12 20:00:20
Milena Carlos 
Tikras rašybos ratukas, vadinamas DR ISIKOLO buvau tokia prislėgta, kai meilužė paliko mane pas kitą vaikiną, kai mes praleidome 5 metų draugystę, bandžiau maldauti, kad ji sugrįžtų pas mane, ji atsisakė ir pasakė, kad nebejaučia manęs. Aš tapau liūdnu vyru, kai mes visi buvome drauge, po visos meilės, kurią mes buvome pasidalinę praeityje, aš neįsivaizdavau savo gyvenimo be jos, nes mano meilė jai buvo neįkainojama prekyba dėl bet kokios priežasties vieną dieną, kai aš eidavau internete, pamačiau komentarą apie tai, kad jis turi galią susigrąžinti buvusį meilužį ir aš nusprendžiau pamėginti įsitikinti, susisiekdamas su juo, ir iškart padariau, kad jis atsakė ir paaiškinau, kas išgyvena, ir jis pasakė, kad kitas vaikinas naudoja voodoo burtą ant jos, todėl ją paliko Nepaisant to, kad rūpinuosi ja, pažadu man padėti susigrąžinti meilužį ir padėsiu jam užmušti burtą, kad ateityje jis nebegalėtų su manimi kovoti. Per mažiau nei tris dienas vaikiną sušaudė nežinomas vyras vaikinai vyrai Floridoje ir per penkias dienas mano mergina buvo mano namas laukė, kol grįšiu iš darbo, o kai aš tai pradėjau, ji ėmė maldauti sakydama, kad gailisi, kad niekada nežinojo, kas užėjo. ačiū DR ISIKOLO dabar džiaugiuosi savo drauge ir viskas dabar vyksta sklandžiai. Kreipkitės į peterį dėl bet kokio keršto ir buvusio burtų rašymo per asmenolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite pažiūrėti jį į „Whatsapp“ telefonu +2348133261196.
 
2019-09-11 18:46:15
phiona 
Aš esu Phiona, mielai dalinuosi savo liudijimais. Su vyru ir man kilo daug problemų gyvenant kartu. Jis niekada nekreipia man dėmesio ir nepadaro manęs laimingo, nes buvo įsimylėjęs kitą moterį, esančią ne mūsų santuokoje. Aš stengiausi įsitikinti, kad mano vyras palieka šią moterį, bet kuo daugiau su juo kalbu, tuo labiau jis mane nuliūdina ir nelaimingas. Mano santuoka pradėjo skyrybas, nes jis nebekreipia į mane dėmesio. aš jį labai myliu, praradau vientisumą, visas mano projektas sustojo, aš buvau sergantis 2 mėnesius. Aš norėjau jį pamiršti, bet aš jį myliu ir nenoriu jo prarasti, mes susituokėme 6 metus ir jis yra viskas, ką galėčiau pavadinti tikru geriausiu draugu ir geriausiu, vyru, kuris puikiai tvarko mano problemas, vyru, kuris aukos dėl mano laimės. Aš norėjau, kad jis grįžtų į mano gyvenimą. Buvau tokia sumišusi. Mano draugai man liepė nusipirkti knygų apie santykius, todėl internete ieškojau santykių knygų, kol susidūriau su rašybos patarėju, pavadinimu „Dr OGUNAMEN“. Aš perskaičiau apie jį, 786 apžvalgas ir liudijimus, todėl iškart su juo susisiekiau, paaiškinau jam savo problemas. Tą pačią dieną jis man parašė rašybą ir 2 dienas patikino, kad mano vyras grįš pas mane ir mano didžiausiai nuostabai trečią dieną, kai mano vyras beldžiasi į mano duris ir prašė atleidimo. Aš toks laimingas, kad mano meilė vėl grįžta ir ne tik, kad mes ketiname dar kartą susituokti, - pasiūlė jis. Nenustočiau kalbėti apie jį. Susisiekite su juo šiandien, jei jums reikia jo pagalbos šiuo adresu: {ugbegundenger@gmail.com}, ir pamatysite, kad jūsų problema bus nedelsiant išspręsta.
 
2019-09-10 12:37:09
Ariana Dalen 
Mano Ex ir aš išsiskyrėme prieš 1 metus ir 2 mėnesius ir buvau šešis mėnesius nėščia. Mes abu mylime vienas kitą ir tai man buvo šokas ir tai tikrai sulaužė mano širdį. Aš bandžiau jam paskambinti ir abi jo linijos buvo atjungtos. Aš bandžiau susisiekti su juo socialiniuose tinkluose, bet jis pašalino mane iš jų. Aš bandžiau susisiekti su jo tėvais, ir jie man pasakė, kad jų sūnus sakė, kad jis manęs nemyli ir nenori manęs matyti ir nežino, kas negerai. Aš verkiau ir verkiau kasdien, nes labai jį mylėjau. Kol pagimdžiau ir kūdikiui nebuvo vienerių metų, negalėjau susigrąžinti meilės. Vėlgi buvau sumišęs. Nežinau, ką daryti, taip pat netekau darbo ir neturiu pinigų rūpintis kūdikiu. Aš buvau apgailėtinai gyvenime, todėl verkiau savo seseriai, papasakojau jai savo problemą ir pasakiau, kad ji žino apie vieną galingą rašybos ratuką, kuris jai padėjo, kai negalėjo pastoti. Aš susisiekiau su juo elektroniniu paštu ir jis pasakė, kad jis man padės, ir pasakė, kad moteris ištarė mano vyrui rašybą ir pasakė, kad jis padės man sulaužyti burtą, kad mano vyras grįš pas mane ir bus mano amžinai. Mane labai nustebino tai, kad viskas, ką jis pasakė, įvyko. Mano vyras iškart grįžo pas mane, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti. Siunčiu labai didelį ačiū šiam galingam ir tikram rašybos rašytojui. Meldžiu, kad jis ilgai gyventų ir nuveiktų daugiau savo nuostabių darbų. Jei turite kokių nors problemų, kurios jus trikdo gyvenime, turite susisiekti su šiuo galingu rašybos žinovu! Jis gali jums padėti. Jis nenuvils jūsų, aš jums suteikiu 100% garantijų, kad jis jums padės. Štai jo kontaktas: Siųsti jam el. Laišką: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196
 
2019-09-09 11:36:23
monika simun 
Aš turiu savo meilužį GRĮŽTI Daugelis žmonių yra parašę straipsnių apie tai, kaip jiems padėjo rašybos raidelis, tačiau esu labai dėkinga šiam puikiam rašybos ratojui, kuris sugrąžino mano buvusį vyrą pas mane. Šis liudijimas yra tikra istorija ir mano vardas Monika Šimun. Kai bendravau su šiuo vyru, taip pat buvau perrašęs apie jį liudijimą, taip pat teko susidurti su daugybe liudijimų apie tai, kaip jis padėjo kitiems jų gyvenime. Grįžimas su buvusiuoju yra vienas labiausiai jaudinančių jausmų, kurį daugelis žmonių norėtų patirti, ypač kai tie prisiminimai su buvusiais žmonėmis visada užtemdo mūsų mintis, kai kas nors kitas daro tuos dalykus, kuriuos anksčiau darydavome. Aš buvau vienas iš tėvų beveik 6 metus ir, nors mano buvęs vyras buvo toli nuo mano vaikų, vis tiek norėčiau, kad kada nors jis sugrįžtų pas mane. Šis mano pažįstamas burtininkas, žinomas kaip DR ISIKOLO, padėjo man su savo norais ir aš su džiaugsmu sakau, kad grįžau su savo buvusiu vyru ir labai džiaugiuosi dalijęs parodymus su visais, kad ir jie galėtų sutikti šį puikų gydytoją ir išspręsti savo problemos. Aš nežinau, ką kiti gali jausti grįždami į savo buvusį gyvenimą, bet aš visada žinau, kad yra paslėptas palaiminimas vieninteliu ryšiu su buvusiais žmonėmis. Jei norite sėkmingai susigrąžinti savo buvusį asmenį, susisiekite su šiuo puikiu rašybos žinovu jo „Whatsapp“ +2348133261196 arba el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com ir pasidalykite nuostabiu liudijimu taip pat kaip aš.
 
2019-09-06 02:35:01
Tyron Snel 
Ačiū Dr.Kumolai, kad ji padėjo man susigrąžinti žmoną, mano žmona pradėjo keistai elgtis, viskas supyko ir ji man pasakė, kad nori išsikraustyti. Pagaliau ji išsikraustė ir viskas man pasidarė sunki. Negaliu meluoti. Aš nežinau, ką daryti, kol pamačiau Dr.Kumola reklamą ir kaip jis padėjo žmonėms. Susisiekiau su jo el. Pašto adresu (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) ir papasakojau jam viską. Jis patikino, kad aš ją sugrąžinsiu po burtų. Aš padariau viską, ką man pasakė Pranašas. Mano žmona grįžo namo po 2 dienų, ji sakė nežinanti, kas jai nutiko, mes vėl kartu. Ačiū Dr.Kumolai, kad sugrąžino mano žmoną. Kreipkitės į jo el. Pašto adresą (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com), jis yra puikus rašybos rašytojas.
 
2019-09-04 19:54:24
Laura Patrik 
Kiekvienas čia patyręs emocinį širdies skausmą supras, kaip aš jaučiuosi, ir supras, kaip aš stengiausi atstatyti savo gyvenimo meilę, kol sutikau puikų pranašą, kuris man atrodė neįmanomas, ir aš pradėjau prarasti viltį gauti francisco Dėl to jis paliko ir pasakė man, kad niekada nebenorėjo manęs matyti dar kartą savo gyvenime. Aš buvau ragana, dėl kurios jam trūksta progreso, ir jis negali pagilinti gyvenimo. bet po susitikimo su didžiausiu pranašo princu vos už 250 JAV dolerių jis man grąžino meilužiui tai, ko aš niekada nejutau, kad tai buvo įmanoma, ir aš viskuo tapsiu juokų viskuo namuose ir darbe, net jo verslo partneris juokėsi iš manęs ir vadino mane vardais. Dabar aš šypsausi, nes jiems yra duotas mano vedybų kvietimas taip pat gauti pagalbos iš šio gero vyro el. pašto adreso: isikolosolutionhome@gmail.com ir pasakyti jam, kad jus susieja, ir aš tikiu, kad tai darydami tai padarys jūsų santykiams pabaigą. problema arba „Whatsapp“ jam telefonu +2348133261196
 
2019-09-03 15:44:57
Veronika Adriano 
SU DR ISIKOLO JŪSŲ RYŠIŲ PROBLEMOS VISOS. Susisiekite su juo dabar. Aš kasdien prabundu su šypsena veide ir giedamas pagyrimus šiam galingam rašybos ratojui, vardu DR ISIKOLO, kuris man padarė didelę palankumą, gelbėdamas mano santykius nuo nutrūkimo. Aš galvojau, kad turiu puikius santykius, kol mano meilužis pradėjo grįžti namo vėlai ir kiekvieną dieną jis man pateikia įvairių pasiteisinimų, tada nusprendžiau atidžiai jį stebėti, tada sužinojau, kad jis turi ryšių su kita mergina. Man skaudėjo širdį, nes aš juo labai pasitikėjau ir žinodamas, kad jis palaiko slaptus santykius, mane labai skaudina. Bet aš dėkoju visiems, kurie patalpino DR ISIKOLO kontaktinę informaciją internete, nes per tai aš galėjau susisiekti DR ISIKOLO ir šiandien mano santykiai buvo atkurti su meile ir daugiau romantikos nei bet kada anksčiau. Jei susidursite su bet kokiais santykiais ar santuokoje patirsite stresą, padarysiu malonę, jei atsisakysite DR ISIKOLO kontaktinės informacijos el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite pažiūrėti jį „Whatsapp“ telefonu +2348133261196.
 
2019-09-02 21:22:22
Filip Bruno 
DIDŽIŲJŲ VYRŲ, LIKE DR ISIKOLO, GALIMA ATKŪRTI UŽTIKRINTUS SANTYKIUS. Sveiki, mano vardas Filipas Bruno. Aš buvau išsiskyrusi su savo sužadėtiniu kažkur prieš keturis mėnesius, po to, kai su ja susidūriau su didžiuliu ginču dėl kažkokio vaikino, kurio, jos tvirtinimu, ji niekada nematė, kol aš jai nesakiau, kad santykiai baigėsi iš pykčio ir tą vakarą ji paliko mano namus. Aš maniau, kad ji man paskambins, bet ji niekada nepadarė visko, ką galėjau, tačiau ji atsisakė priimti mano apeliaciją, nes aš ją labai myliu, beveik praradau viltį, kol perėjau dr. Isikolo kelią ir papasakoju jam, kas vyksta, suabejojau. iš pradžių, bet mane nustebino tai, kaip jis padėjo man susigrąžinti sužadėtinę, todėl visada, kai turiu problemų, visada skambinu į gydytoją Isikolo man padėti, tai yra, kaip dr. Isikolo visada man padeda. Esu laiminga, kad gyvenime susisiekiau su gydytoju Isikolo. Dabar kuriu vedybų planus, yra stebuklas, kaip jis padėjo man ją susigrąžinti, nes dabar esu laiminga. jūs taip pat galite susisiekti su gydytoju Isikolo, jei turite kokių nors problemų. Dr Isikolo yra galingas gydytojas, jis gali už jus išspręsti jūsų problemas, kad jūs taip pat galėtumėte tapti laimingu žmogumi, kaip ir aš, ir jis mano gyvenime daro gerus dalykus, nes aš jį pažįstu. susisiekite su dr. Isikolo el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196
 
2019-09-01 12:48:59
Leo Antonio 
Kreipkitės į šį puikų rutulį, jei norite padėti laimėti loteriją. isikolosolutionhome@gmail.com Aš esu labai dėkingas pasidalinęs su jumis šiais puikiais liudijimais. Geriausias dalykas, kuris kada nors įvyko mano gyvenime, yra tai, kaip aš laimiu loterijoje. Aš esu moteris, kuri tiki, kad vieną dieną aš laimėsiu loterijoje. pagaliau mano svajonės išsipildė, kai aš nusiųstu el. laišką dr. gbojie. ir pasakyk jam, kad man reikia loterijos numerių. Aš nuėjau ilgą kelią išleisdamas pinigus už bilietą tik tam, kad įsitikinčiau, ar aš laimėsiu. Bet aš niekada nežinau, kad laimėti buvo taip lengva, kol tą dieną neturėjau omenyje rašybos ratuko internete, apie kurį kalbėjo tiek daug žmonių, kad jis labai gerai naudoja loterijos rašybą, todėl nusprendžiu išbandyti. Aš susisiekiau su šiuo vyru ir jis padarė rašybą ir jis man davė laimėtus loterijos numerius. Bet patikėkite, kai laimėjimai buvo atlikti, aš buvau tarp laimėtojų. Laimi 1.900.000 Eur. DR ISIKOLO, tikrai esate geriausias, su šiuo vyru galite loterijose uždirbti milijonus pinigų. Man labai malonu sutikti šį vyrą, amžinai būsiu dėkingas tau. Parašykite jam asmenolosolutionhome@gmail.com arba „Whatsapp“ jam telefonu +2348133261196
 
2019-08-31 09:25:57
Kathryn 
Comment j'ai retrouvé mon mari Merci au Dr Eboh d'avoir ramené mon mari et apporté une grande joie à ma famille ??? Je m'appelle Kathryn Louise, mon ex-mari m'a larguée il y a deux semaines après que je l'ai accusé d'avoir vu quelqu'un d'autre et de l'avoir insulté. Je veux qu'il revienne dans ma vie mais il refuse tout contact avec moi. J'étais tellement perplexe et ne sais pas quoi faire. J'ai donc demandé de l'aide à Internet et j'ai vu comment un lanceur de sorts aidait les gens à récupérer leur ex. J'ai donc contacté le lanceur de sort et lui ai expliqué mon problème. et il a jeté un sort pour moi et m'a assuré de 48 heures que mon ex reviendra à moi et à ma plus grande surprise le troisième jour, mon ex est venu frapper à ma porte et implorer pardon. Je suis tellement heureuse que mon amour soit de retour et, pas seulement, nous sommes sur le point de nous marier. Encore une fois merci Dr Eboh, vous êtes vraiment talentueux et doué. holycurecenter@gmail.com est la seule réponse. Il peut être d'une grande aide et je ne cesserai pas de le publier car il est un homme formidable. Email: holycurecenter@gmail.com ou +2348053823815. holycurecenter@gmail.com
 
2019-08-30 21:11:00
Zara Noel 
Dr Isikolo yra geriausias būdas padėti jums susigrąžinti partnerį Gaila, kad aš suabejojau rašybos ir psichikos skaitymais, kuriuos žmonės internete skelbia apie vertus rašybos rašytojus. Rašau čia, šioje svetainėje, nes noriu patikinti žmones, kuriems vienaip ar kitaip reikia pagalbos, žinoti dr. Isikolo, kuris padės išspręsti jūsų problemą. Aš netekau vyro, nes negalėjau jam pagimdyti vaiko. Endometriozė buvo mano nevaisingumo priežastis. Po 2 metų išsiskyrimo mano vyras niekada neatvyko namo, pamatydamas kitą moterį. Trumpai tariant, aš prisijungiau internete ir mačiau liudijimus internete, bet taip pat ieškojau patikimų rašybos ratukų. Dr Isikolo buvo rekomenduotas kaip labai patikimas, tikras ir patikimas padėti. Aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam apie mano nevaisingumo problemą ir mano vyro matymą su kitomis moterimis. Jis patikino mane visiška laime. Aš padariau viską, ką jis man liepė, ir šiandien mielai rašau apie jį. Nustebau, kai mano vyras grįžo namo atsiprašydamas. Šis susitikimas su šiuo vyru privertė mane atsidžiaugti. Mano vyras paprašė manęs ir po to, kai aš sutikau, jis tą naktį miegojo namuose, o mes po 2 metų pirmą kartą turėjome lytinių santykių, ir tai buvo puiki akimirka. Aš pastojau ir esu pati laimingiausia moteris, šiandien internete rašanti šį parodymą, nes esu dvynių mama ir noriu, kad ir kiti, norintys pagalbos, susisiektų su šiuo vyru. Jo el. Paštas yra isikolosolutionhome@gmail.com arba „Whatsapp“ +2348133261196
 
2019-08-16 15:47:16
Caroline 
rasti tikrą meilės rašytoją? meilės rašytojas, kurio darbai parodė rezultatus? Skambinkite / WhatsApp DR SUNNY +2349030731985. išgydyti iš sudaužytos širdies „Aš taip džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo po to, kai paliko mane pas kitą moterį“ susisiekite su drsunnydsolution1@gmail.com, kad padėtumėte skubiai sugrąžinti savo buvusį meilužį po skyrybų / skyrybų „Po 12 vedybų metų aš ir mano vyras buvo įsitraukęs į vieną ar kitą ginčą, kol galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir mano vaikai manė, kad daugiau niekada nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stiprus tik dėl vaikai, bet aš nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užliejo skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjęs savo vyrą. Kiekvieną dieną ir naktį galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis galėtų sugrįžti pas mane. tikrai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir atėjau į svetainę, kurioje buvo siūloma, kad DR SUNNY galėtų padėti greitai sugrįžti atgal. Taigi, aš jaučiau, kad turėčiau pabandyti jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė ką daryti, ir aš tai padariau, tada jis padarė meilės meilės žodį. 11 valandų vėliau, mano vyras tikrai man paskambino ir pasakė, kad labai pasiilgo manęs ir vaikų, Taigi nuostabu !! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir skausmą, kurį sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka dabar buvo stipresnė, nei buvo anksčiau, viskas dėkojama DR SUNNY. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad DR SUNNY yra tikras burtininkas, kuris visada melsiuosi ilgai gyventi, kad padėtų savo vaikams ištikus bėdai, jei esate čia ir jums reikia buvusio meilužio. arba greitai išsaugokite savo santuoką. Daugiau neverkite, susisiekite su DR SUNNY dabar. Tai yra jo kontaktinis asmuo, parašykite jam el. Paštu: drsunnydsolution1@gmail.com arba paskambinkite / WhatsApp jam: + 2349030731985, jūsų gerumo niekada nepamiršite. Caroline Wanderly iš JAV.
 
2019-08-12 12:07:47
Klara Alen 
Dr ISIKOLO TIKRAI SUNKTAS DIEVAS, PADARYTAS ŽMONĖMS. Mano vardas Klara Alen. iš Londono. Aš esu čia, kad paliudyčiau apie puikų ir galingą rašytoją, vardu Dr Isikolo. Buvau toks sumišęs ir nuniokotas, kai meilužė paliko mane pas kitą merginą. Man jo reikėjo beviltiškai, nes aš jį taip mylėjau. Taigi kreipiausi pagalbos į šį puikų rašybos atstovą. Jis padėjo man mesti ant jo meilės burtą ir tik per 48 valandas draugas berniukas grįžo pas mane verkdamas ir maldaudamas atleidimo. Dr Isikolo jį paleido, kad žinotų, kiek aš jo myliu ir noriu. Ir jis taip pat atvėrė akis, norėdamas pavaizduoti, kokią meilę kartu turime. Rašydama šį liudijimą dabar esu pati laimingiausia moteris žemėje. Noriu rekomenduoti šį puikų rašybos rašytoją visiems, kuriems tikrai reikalingas skubus meilės iširimo sprendimas. Siųskite jam el. Pašto adresą: isikolosolutionhome@gmail.com arba „Whatsapp“ jam telefonu +2348133261196.
 
2019-08-06 15:03:28
vivian 
PASISAKYKITE IR IŠSAUGOKITE Vedybą ARBA SANTYKIUS Mielai dalinuosi savo liudijimu. Su vyru ir man kilo daug problemų gyvenant kartu. Jis niekada nekreipia man dėmesio ir nepadaro manęs laimingo, nes buvo įsimylėjęs kitą moterį, esančią ne mūsų santuokoje. Aš stengiausi įsitikinti, kad mano vyras palieka šią moterį, bet kuo daugiau su juo kalbu, tuo labiau jis mane jaučiasi toks liūdnas ir nelaimingas. Mano santuoka pradėjo skyrybas, nes jis man nebekreipia dėmesio. aš jį labai myliu, praradau vientisumą, visas mano projektas sustojo, aš buvau sergantis 2 mėnesius. Aš norėjau jį pamiršti, bet aš jį myliu ir nenorėjau jo prarasti, mes susituokėme 6 metus ir jis yra viskas, ką galėčiau pavadinti tikru geriausiu draugu ir geriausiu, vyru, kuris puikiai tvarko mano problemas, vyru, kuris aukos dėl mano laimės. Aš norėjau, kad jis grįžtų į mano gyvenimą. Buvau tokia sumišusi. Mano draugai man liepė nusipirkti knygų apie santykius, todėl internete ieškojau santykių knygų, kol susidūriau su rašybos patarėju, pavadinimu „Dr OGUNAMEN“. Aš perskaičiau apie jį, 786 apžvalgas ir liudijimus, todėl iškart su juo susisiekiau, paaiškinau jam savo problemas. Tą pačią dieną jis man parašė rašybą ir 7 dienas patikino, kad mano vyras grįš pas mane ir, mano didžiausia staigmena, 5 dieną, kai mano vyras atėjo beldžiantis į mano duris ir prašė atleidimo. Aš toks laimingas, kad mano meilė vėl grįžta ir ne tik, kad mes ketiname dar kartą susituokti, - pasiūlė jis. Nenustočiau kalbėti apie jį. Susisiekite su juo šiandien, jei jums reikia jo pagalbos, susisiekite: paskambinkite arba pridėkite jį {ugbegundenger@gmail.com} ir pamatysite, kad jūsų problema bus nedelsiant išspręsta.
 
2019-08-06 13:33:55
ogunamen 
Aš esu puikus OGUNAMENAS iš UZEBU žemės („The Magic Man“) Karališkasis UZEBU gydytojas .. Ko tu nori ?, Aš galiu padaryti jus turtingu, sugrąžinti jūsų ekspediciją, ex_wife, ex_boyfriend arba mergina tik tuo atveju, jei jūs susisiekite su manimi šiandien. Jei kyla problemų dėl šių dalykų: (1) Jei norite savo buvusio nugaros (2) jei visada turite blogų svajonių. (3) Norite būti paaukštintas savo kabinete. (4) Jūs norite, kad moterys / vyrai bėga paskui jus. (5) Jei norite vaiko. (6) Jūs norite būti turtingi be jokios aukos (7) Norite pririšti savo vyrą (žmoną) amžinai. (8) Jei jums reikia galios ir žavesio, norint laimėti bet kurią teismo bylą (9) Dvasinė pagalba Dievo žmonėms (10) Jei reikia, darykite, kaip sakau, rašybą (11) Jei jums reikia įsakymo signalo (12) Jei jums reikalinga finansinė pagalba. (13) Žolelių priežiūra (14) Jei negalite patenkinti savo žmonos sekso noro dėl žemos erekcijos. (15) Jei sergate ŽIV ir bet kokia ligos rūšis (16) Pavogtų daiktų grąžinimas * Nuosavybės ir verslo apsauga (17) Diabetas * Nesėkmė * Insultas * Verslo plėtra (18) sekso užsiėmimas sapne * dvasinis vyras / žmona (19) nėštumo problemos * Moterys, turinčios mėnesinių problemų. (20) tokių narkotikų, kaip kokainas, pristatymo žavesys, (21) galia įsigyti vizą ir keliauti į užsienį, o baltosios moterys gali mylėti ir duoti tau pinigų irt. {ugbegundenger@gmail.com}
 
2019-07-27 06:29:00
olivia 
AČIŪ SU DIDŽIOSIOSIOS DRUŽĖS SPRENDIMUI MANO PROBLEMAS JO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com mano vardas yra Miss Olivia, aš buvau susituokęs su vyru penkerius metus, mes gyvenome laimingai kartu šiais metais, o ne tol, kol jis nuvyko į Australiją verslo kelionei, kur susitiko su šia mergina ir nuo tada jis nekenčia manęs ir vaikus bei meilę tik jai. taigi, kai mano vyras sugrįžo iš kelionės, jis pasakė, kad jis nenori vėl pamatyti mano ir mano vaikų, todėl jis išvedė mus iš namų ir dabar jis nuvyko į Australiją, kad pamatytų tą kitą moterį. todėl aš ir mano vaikai buvo taip nusivylę, ir aš tiesiog buvau su savo mama ir aš ne gydyti gerą, nes mano mama susituokė su kitu žmogumi po mano tėvo mirties, kad vyras, kuriam jis susituokė, nesielgė su juo gerai, i ir mano vaikai buvo taip supainioti, ir aš ieškojau būdų, kaip gauti savo vyrą namo, nes myliu ir puoselėjau jį tiek daug, todėl vieną dieną, kai naršiau savo kompiuteryje, pamačiau parodymą apie šį rašybos ratuką DR Sunny, liudijimus dalinasi internetu, kurią ji priima internetu, ir tai man įspūdinga, kad aš taip pat manau, kad tai išbandyti. Iš pradžių buvau išsigandęs, bet kai aš galvoju apie tai, ką aš ir mano vaikai praeina, todėl susisiekiau su juo ir jis man pasakė, kad pasiliksiu ramiai vos 24 valandas, kad mano vyras sugrįžtų pas mane ir mano geriausiu nustebimu gavau skambutį iš mano vyro antroji diena klausia po vaikų ir aš pašaukiau DR Sunny ir jis sakė, kad jūsų problemos išsprendžiamos mano vaikui. taip, kaip aš gavau savo šeimą po ilgos įtampos, kurią sukėlė bloga ponia, todėl su visa ši DR Sunny pagalba, noriu, kad visi šiame forume prisijungtumėte prie manęs pasakyti didžiulę ačiū DR Sunny ir aš taip pat patarti bet kuriam iš tokių ar panašių problemų ar bet kokių problemų turėtų susisiekti su juo jo elektroninio pašto adresas) (drsunnydsolution1@gmail.com) jis yra visų jūsų problemų ir problemų gyvenime sprendimas. dar kartą jo el. pašto adresas (drsunnydsolution1@gmail.com) Jis specializuojasi toliau nurodytoje knygoje. (1) Jei norite, kad jūsų ex atgal. (2) jei visada turite blogų svajonių. (3) Jei norite būti reklamuojamas jūsų biure. (4) Jei norite, kad moterys / vyrai bėgtų po tavęs. (5) Jei norite vaiko. (6) Jei norite būti turtingas. (7) Jei norite susieti savo vyrą / žmoną su tavimi visam laikui. (8) Jei jums reikia finansinės pagalbos. (9) Kaip jūs buvote apgaulingi ir norite susigrąžinti prarastus pinigus. (10) jei norite nutraukti santuokos nutraukimą. (11) jei norite nutraukti savo vyrą. (12) jei norite, kad būtų patenkinti jūsų pageidavimai. (13) Nėštumo rašyba vaikui įsivaizduoti (14) Užtikrinti, kad laimėtumėte nerimą keliančias teismo bylas ir skyrybas, nesvarbu, koks etapas (15) Sustabdyti santuoką ar santykius nuo suskaldymo. (16) jei turite kokių nors ligų (H I V), (CANCER) ar bet kokių ligų. (17) jei jums reikia maldų už išgelbėjimą savo vaikui ar sau. (18) norite išgydyti diabeto gydymą, gydyti pūslelėmis, gydyti Hiv ir AIDS, gydyti krūties vėžiu ir gydyti vėžiu, dar kartą įsitikinkite, kad susisiekiate su juo, jei turite kokių nors problemų, kurias jis jums padės. jo el. pašto adresas yra (drsunnydsolution1@gmail.com) nedelsdamas susisiekti su juo ......
 
2019-07-13 10:51:25
johnson 
Noriu pasidalinti savo liudijimu visiems, prieš 2 metus susituokiau su žmona, pradėjome problemų namuose, nustojame miegoti ant tos pačios lovos, kovojame už mažus dalykus, kuriuos ji visada ateina namo vėlai vakare, geria per daug alkoholis ir miega su kitais žmonėmis iš šono. Aš niekada nė vienos moters gyvenime, išskyrus ją, mylėjau. ji yra mano vaiko tėvas, ir aš nenoriu jos prarasti, nes mes taip sunkiai dirbome, kad būtume šiandien. prieš keletą mėnesių ji nusprendė gyventi mane ir vaikus, kad vienišas gali būti sunkus kartais, todėl aš niekas negali kreiptis ir aš buvau nuoširdus. Aš pašaukiau savo motiną ir viską jai paaiškinčiau, mano mama man pasakė apie dr. Sango, kaip jis padėjo jai išspręsti problemą tarp jos ir mano tėvo, aš jį nustebau, nes jie buvo be vienas kito trejus su puse metų ir tai buvo kaip stebuklas, kaip jie grįžo vienas į kitą. Aš buvau nukreiptas į Dr.Sango savo el. Paštu: spellspecialistcaster937@gmail.com ir paaiškinkite viską jam, kad jis pažadėtų man nesijaudinti, kad jis išmestų rašybą ir padarys viską, kad vėl sugrįžtume į tai, kaip mes buvome tiek meilėje, ir kad buvo kita vyrų dvasia, valdanti mano žmoną. mano problema bus išspręsta per dvi dienas. Taigi jis išleido rašybą man ir po dviejų dienų mano meilė sugrįžo ir paprašė man atleisti. Dabar aš taip laimingas. Todėl nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi su visais, kurie turi tokią problemą. Dr atsikratyti didžiosios rašybos jo el. Pašto adresu: spellspecialistcaster937@gmail.com, jis gali išspręsti pasekmes 1. Sugrąžinkite savo mylėtoją ar vyrą ar žmoną 2. Dvasinis kulka 4. Pinigų rašyba 5. Ilgaamžiškumas 6. Turto rašyba 7. Apsaugos rašyba 8. Gauti darbo rašybą 9. Tapti vadybiniu žaidimu 10. Gaukite didelę paskolą nemokėdami jokių mokesčių sąskaitų 11. Gaukite pinigus atgal 12. Vaiko trina 13. Nėštumo rašyba 14. Laisvės rašyba 15. Meilės rašyba 16, dingsta rašyba 17. Nematomas žmogaus rašymas 18. Rašto perėmėjas 19. Santuoka 20. Išmeskite rašybą 21. Populiarumo rašyba 22. Mirties rašyba 23. Grožio rašyba 24. Supernatural power spell 25. Madumo rašyba 26. Nemokamas hipotekos rašyba 27. Filmų ir filmų rašybos rašymas 28. ŽIV / AIDS rašyba 29. Tuberkuliozės rašyba 30. Laisvas svoris ir kūno rašyba 31 vilkų žaidimai jei turite kokių nors problemų dėl to, greitai susisiekite su Dr.SANGO savo el. pašto adresu spellspecialistcaster937@gmail.com
 
2019-07-12 03:37:12
Roy Robert 
Good day everyone I was searching for loan to sort out my bills& debts, then i saw comments about Blank ATM Credit Card that can be hacked to withdraw money from any ATM machines around you . I doubted thus but decided to give it a try by contacting {robertcards0044@gmail.com} they responded with their guidelines on how the card works. I was assured that the card can withdraw $5,000 instant per day & was credited with$50,000,000.00 so i requested for one & paid the delivery fee to obtain the card, after 24 hours later, i was shock to see the UPS agent in my resident with a parcel{card} i signed and went back inside and confirmed the card work's after the agent left. This is no doubts because i have the card & has made used of the card. This hackers are USA based hackers set out to help people with financial freedom!! Contact these email if you wants to get rich with this Via: robertcards0044@gmail.com
 
2019-07-12 00:30:55
CARMEN 
Můj bývalý manžel skončil náš vztah před 6 měsíci poté, co jsem ho obvinil z návštěvy jiné ženy a urážky ho. Chci ho zpátky v mém životě, ale on odmítl mít kontakt se mnou. Byl jsem tak zmatený a nevím, co mám dělat. Tak jsem se dostat na internet za pomoc a viděl jsem svědectví o tom, jak tento mocný kouzlo kolečko pomoci lidem dostat jejich ex zpět. Tak jsem se obrátit na kouzlo kouzelníka, jehož jméno je Dr Ilekhojie a vysvětlit mu můj problém, a on mi vrhl kouzlo a ujistil mě, že moje ex se ke mně vrátí, a k mému největšímu překvapení druhého dne můj ex přišel ke mně. a požádejte mě, abych mu odpustil. Jsem tak šťastný, že moje láska je zase zpátky. Ještě jednou děkuji Dr. Ilekhojie, jste opravdu talentovaný a nadaný. Email Dr Ilekhojie on je jedinou odpovědí na vaše problémy.Může být velkou pomocí a já nepřestanu publikovat jeho jméno pro dobrou práci, kterou pro mě udělal, a lidé o něm stále mluví na internetu. email: gethelp05@gmail.com nebo Whats App ho na +2348147400259
 
2019-03-07 16:25:38
MANNY 
Su tiek daug mano širdies aš čia noriu pasakyti, kaip dr. Ilekhojie išgelbėjo mano santuoką nuo skyrybų. Aš ir mano vyras turėjo tam tikrą nesusipratimą, ir tai, kad mano vyras ieškojo a skyrybų. Taigi aš neturiu kito pasirinkimo, kaip eiti į internetą, kad galėčiau ieškoti mano problemos sprendimo. Ilekhojie informacija ir apie tai, kaip jis padėjo daugeliui žmonių atkurti santykius. Aš susisiekiu su dr. Ilekhojie ir per mažiau nei 48 valandas mano vyras nutraukė santuokos nutraukimo dokumentus. Dabar aš ir mano vyras gyvena kartu ramybėje ir harmonijoje ačiū Dr.Ilekhojie už tai, kad išgelbėjo mano santuoką nuo suskaldymo, susisiekite su juo: gethelp05@gmail.com
 
2019-03-07 11:57:44
MONIK 
Ši žinutė skirta tiems, kurie yra širdžiai susijaudinę, nes jų žmona ar vyras paliko juos, aš žinau, kaip jis jaučiasi, nes buvau kai jaučiatės taip pat, kaip jūs, todėl noriu jums rekomenduoti šį galingą meilės rašybos ratuką, vadinamą dr. Perfect kas gali sugrąžinti jūsų žmoną ar vyrą per 24 valandas, atsiųskite jam el. laišką adresu gethelp05@gmail.com WhatsApp +2348147400259
 
2019-03-01 01:19:18
MELISSA 
Mano vyras paliko mane jaunesnei moteriai ir aš buvau nuniokotas. Tai buvo tarsi jis turėjo jį pagal blogą rašybą, Paulius pasuko prieš mane, be jokio įspėjimo. Tai nutiko praėjusiais metais, buvau beviltiška, todėl naudojosi kiekvienu rašybos būdu svetainę, kurią galėčiau rasti be rezultatų. Draugas atsiuntė man nuorodą į Dr Todd svetainę ir susisiekiau su juo. Jis pradėjo birželio mėn. Dėl visų jo nuostabių darbų, mano vyras ir aš grįžome kartu. Aš tokia laiminga, ir privilegijuotas turėti tokį puikų asmenį, kaip jūs, mano pusėje. Ačiū! Toddo kontaktas gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259
 
2018-08-30 14:12:04
Eddy 
Sveiki ponios ir švelnūs vyrai, mano vardai yra Eddy Luke. Čia aš noriu padėkoti dr okui už puikų darbą, kurį jis padarė už mane, norėdamas grąžinti savo mylimąjį per 24 valandas, apie kurį niekada nepadėjau, kad galėčiau jį grąžinti į rankas, dr okpa yra puikus žmogus, kurio norėčiau, kad visi jį padėkojo man, nes jis yra priežastis, kodėl aš džiaugiuosi savo gyvenimo meilė šiandien, dr okpa tu esi geriausias, ačiū už puikų darbą, mano draugai ten, jei nori padėkoti Dr okpa man ar jums reikia jo pagalbos, galite susisiekti su juo per okpatempleofsolution@gmail.com Vardas: Eddy Luke Šalis: Germany
 
2018-08-07 18:50:20
jose  
Hallo, ik bel JOSE DEXTER, ik wil deze geweldige dokter Chamberc graag bedanken voor wat hij vier jaar geleden in mijn leven heeft gedaan, en ik en mijn vrouw waren gevallen, dus ging ze zonder mij weg toen ik wist waar ze heen ging met mijn twee kinderen, ik was echt geschokt dat ik de politie over mijn vrouw ging vertellen dat mijn baby te kostbaar was, dus ze keek en keek stil Ik kon haar niet vinden, ik was echt ziek en ik kan niet zonder leven En ik was echt mijn baby missen Ik was echt boos op mij omdat ik mijn resterende woede niet twee keer onder controle heb Ik was gebroken Ik werd een drugsverslaafde en putte acohol vanwege mijn situatie nadat mijn vrouw me verliet voor een goede 4 jaar, dus helaas zei mijn vriend over online magische carrière met de naam Dr.Chamberc en vertelde me om contact met hem op te nemen om me te helpen mijn vrouw terug te brengen, hoorde eerst dat hij me voor de gek hield, totdat ik merkte dat het serieus was, dus besloot ik contact op te nemen met h Ik kon mijn ogen niet geloven Dr.Chamberc zei me dat ik me geen zorgen hoef te maken dat mijn vrouw veilig terug zal komen met mijn kinderen in 12 uur. Nadat hij zijn betovering had uitgesproken, belde hij me en zei dat ik me geen zorgen hoefde maken over mijn vrouw die nu kwam, het moment dat hij telefonisch met me belde, helaas is mijn vrouw bij mij teruggekomen met mijn kinderen. Ik was echt blij dat deze dag de dag was de meeste de gelukkigste dag van mijn leven, dus besloot ik om mijn getuigenis over de nom te delen, zijn magische werken zo snel als bliksem, met dank aan Dr.Chamberc voor het feit dat hij mijn vrouw gelukkig heeft gebracht. Alsjeblieft, als je problemen hebt, neem dan contact op met hem / haar omdat hij je kan helpen met het oplossen van je problemen. via e-mail: chamberc564@yahoo.com HET IS GESPECIALISEERD VOOR DE VOLGENDE PROBLEMEN (1) Als u uw ex terug wilt. (2) als je altijd slechte dromen hebt. (3) Wil je worden gepromoot in je kantoor. (4) Wil je dat vrouwen / mannen achter je aan komen rennen? (5) Als je een baby wilt. (6) Wil rijk zijn. (7) Wilt u dat uw echtgenoot wordt gebonden? voor altijd de jouwe. (8) Als u financiële hulp nodig heeft. (9) Kruidenverzorging. neem contact op met Dr.Chamberc via zijn e-mail voor een complete oplossing chamberc564@yahoo.com
 
2018-07-02 12:37:55
jones 
Tai Dr SUNNY galite išsiųsti jam el. Laišką, jei jam reikia pagalbos savo santykiuose drsunnydsolution1@gmail.com Aš žada jums, kad jūsų problemos bus išspręstos nedelsiant. Po septynerių metų santykių su juo jis paliko mane, aš padariau viską, ką galėčiau sugrąžinti, bet viskas buvo veltui. Norėjau dėl meilės, kurią jam jaučiuosi, maldavo, bet jis atsisakė, kol paaiškino savo problemą su kieno nors internetu, ir ji manė, kad turėčiau parašyti rašybos kastuvį, kuris galėtų man padėti burtais, kuris sugrąžintų jį, bet aš M, tas vaikinas, kuris niekada netikėjo burtais, neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik išbandyti, siunčiamas į taumaturgą, aš sakiau, kad nėra jokių problemų, viskas bus gerai po trijų dienų, mano ex atgal į mane per tris dienas, burtas buvo įmestas ir, stebėtinai, antrą dieną, kuri buvo maždaug 16:00. Mano exas mane paskambino, buvau toks nustebęs, - atsakė jis. Skambinkite ir viskas, ką jis pasakė, buvo tas, kad jis buvo toks blogas visko, kas atsitiko, norėjau grįžti prie manęs, kurį aš labai myliu. Aš buvau toks laimingas ir nustebęs. Nuo to laiko aš padariau pažadą, kad visi, kas žino, niekada neturės santykių problemos, aš norėčiau padėti rašybos raštu. Kiekvienam gali prireikti skalbimo mašinos pagalbos, jo el drsunnydsolution1@gmail.com. Jis taip pat padarė daugybę rašybos, pavyzdžiui, (1) Jei norite susigrąžinti savo ex (2) Jei visada blogi sapnai. (3) Jei norite būti reklamuojate savo biure. (4) Jei norite, kad moterys / vyrai bėgtų po tavęs. (5) Jei norite, kad vaikas. (6) Jei norite būti turtingas. (7) Jei norite susieti savo vyrui / žmonai būti amžinai. (8) Jei jums reikia finansinės pagalbos. (9) Kaip jie apgaudė jus ir nori susigrąžinti prarastus pinigus. (10), jei norite nutraukti savo santuokos nutraukimą. (11), jei norite išsiskirti su vyru. (12), jei norite gauti savo pageidavimus. (13) Nėštumas kūdikiui pavalgyti (14) Užtikrinkite, kad laimėtumėte probleminių teismo bylų ir skyrybų, nesvarbu, kaip (15) Neleiskite santuokai ar santykiams nutraukti. (16), jeigu Jums yra tokia liga kaip (H I V), (Vėžys) ar bet kokia liga. (17) Jei jums reikia maldos už savo vaiko paleidimą arba sau. Dar kartą įsitikinkite, kad susisiekėte su jumis, jei turite kokių nors problemų jam padėti. jūsų el. pašto adresas yra (drsunnydsolution1@gmail.com) nedelsiant kreipkitės į jį ... paskambinkite arba sujunkite jį su numeriu +2349030731985
 
2017-11-22 15:52:06
Elena 
Mano vyras paliko mane ir vaikus kitai moteriai 3 metus. Aš bandžiau būti stipri tik vaikams, bet negalėjau valdyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Man buvo skauda, nes aš tikrai praleidau jį. Man reikėjo pagalbos, todėl nusprendžiau ieškoti internete ir susipažinti su tinklalapiu, kuriame teigiama, kad Dr. Azim-Hassan gali padėti sugrįžti mėgėjams. Aš jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti, ir aš kreipėsi į jį. Jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, ką jis pasakė, tada jis išleido man meilės rašybą. Mano nustebimas, po 2 dienų aš skambinau telefonu ir jis buvo mano vyras, jis man pasakė, kad jis praleido man ir vaikams. Būtent taip mes vėl susivienijo ir grįžo namo su daug meilės ir džiaugsmo. Labai vertinu dr. Azim-Hassaną už puikų darbą. Jei jums reikia savo meilužio atgal, nedvejodami kreipkitės į jį el. Paštu: Azimsacredshul@gmail.com
 
2017-05-30 16:51:09
Eivis
Padėkit man aš noriu kad mano žmonai nesisektu su meilūžiu ir kad išsiskirtu.
 
2017-05-23 21:45:19
ieva 
ATSIUSKITEEE BURTAAA, ATSILYGINSIUUUU PRIZADUUU, perla.gruodyte@gmail.com
 
2017-05-23 21:44:09
ieva 
ATSIUSKITTTTTTTTTTTT MAN BURTAAAAA, labai reikia, atsilyginsiu
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43.
Noriu įrašyti naują burtą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt