Trys gimtadienio norai

Atėjus gimimo dienai, prisipilk tris balionėlius vandens (kuo esi vyresnis, tuo pilnesnius pripilk - vaikui iki 10 metų užteks obuolio, nuo 10 iki 25 metų - reikėtų dvigubai didesnio, o vyresniems piltis tol, kol balionas išsipūs sulig tavo galva) ir atsistok ant šaligatvio.
Pažymėk tiek šaligatvio plytelių, kiek tau sueina metų. Nusisuk, paeik penkias plyteles į prieki ir užsimerk. Sugalvok kokį paprasta norą (pvz.: noriu nusipirkti geresnį mobilųjį). Nežiūrėk! Sugalvok antrą norą. Jame išsakyk, ko labiausiai iš tiesų nori (pvz.: ištekėti už tam tikro žmogaus). Nežiūrėk! Sugalvok trečią, nerealų norą (pvz., užsiauginti sparnus).
Atsisuk ir paskaičiuok, kiek pažymėtų plytelių aptaškei. Jei visas - išsipildys antras noras. Jei nei vienos - neišsipildys nei vienas. Jei apsitaškei save - dalinai išsipildys trečiasis. Jei aptaškei daugiau nei tris ketvirtadalius - išsipildys pirmasis.
Noras išsipildys iki kito gimtadienio. Jei pažiūrėjai anksčiau, nei reikia - ką gi, norai išsipildys atbulai (pvz.: tau pavogs mobilųjį, išsiskirsi su meile ir susilaužysi ranką).
 
2006-03-31

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs burtai ir būrimo būdai.
Tinklapio lankytojų komentarai (30)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Noriu įrašyti naują burtą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt