Dabarties įvykiai buvę praeityje

Paskutiniu metu prasidėjo keisti dalykai. Pastebėjau juos gana juokingu būdu. Kaip įprastai, vėlų vakarą atsisiunčiau filmą, kurio man reikėjo projektui. Neatrodė labai įdomus, bet, kad jau atsisiunčiau, tai nusprendžiau peržiūrėti. Pradėjus žiūrėti prisiminiau, kad šį filmą esu mačiusi prieš kokius 4-5 metus per TV.

Tuo viskas ir būtų pasibaigę, bet po kiek laiko pamačiau datą - "2010 metai". Galvojau klaida ar pan. Susiradau IMBD (The Internet Movie Database), patikrinau režisierių, aktorius ir t.t. - tikrai tas pats filmas. O aš galiu prisiekt, kad esu mačiusi jį prieš gana nemažai metų, nors realiai to negali būti.

Vėliau taip pasikartojo vėl. Ir pradėjo kartotis su kai kuriais pokalbiais, atsitikimais ir t.t. Ir joks čia ne De Javu. De Javu jauti, kad kažką panašaus esi daręs ir panašiai. O čia - žinai, kas toliau bus, atsimeni. Nesuprantu kas darosi. Gal kas žino panašiu atveju? Bandžiau ieškotis internete, bet nieko neradau, nes nežinau ko tiksliai ieškot.
 
2010-07-09 03:04:31
Sol

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (71)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt