Darbštusis bildukas

Tai nutiko mano vaikino manuose. Pernai per visą žiemą mus linksmino naktiniai įvairūs skleidžiami garsai. Tik neaišku kieno... Tikra tiesa, kad sunku patikėti, kol pats nesusiduri, bet, kai 3 valandą nakties pradedi girdėti kilnojamų puodų garsą, kažkaip baugu. Taip garsus, lyg kito kambario durys atsidarinėja, nors išties visi seniai miega. Labiausiai įstrigo atmintyje, kai mums bemiegant vieną naktelę, staiga su dideliu garsu dužo stiklas. Atsikėlėm visi namiškiai apžiūrėti buto, tačiau niekur nieko nebuvo... Sumigom. Ir girdim aiškų garsą, kaip šluojami stiklai į geležinį samtelį bei kaip šukės metamos į šiukšlių kibirą. Mes su vaikinu pašiurpom, bet tyliai klausėmės toliau. Paslaptingas svečias matyt nutarė pasidaryti užkąst – pradėjo lyg ant medinės lentelės kažką pjaustyti, daryt valgyt... Ir visi tie garsai buvo girdimi virtuvėje – tokie aiškūs ir realūs. Kai nueidavom pažiūrėti, nieko nebuvo matyti.

Pavasarį virtuvėje padarėme remontą ir garsų nebeliko... Sakom, gal tai buvo gerasis bildukas, kuris tiesiog užsimanė valgyt, ar jam kas nepatiko... Bet to niekad nepamiršiu. Dabar tikrai žinau, kad kažkas tikrai slypi anapus...
 
2006-12-23
Venera

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (95)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt