Kažkoks keistas jausmas...

Nežinau ar manimi patikėsite, tačiau rašau tik tai, kas nutiko iš tikrųjų. Šiaip aš labai nemėgstu gyventi kambaryje, kuriama yra kas nors mirę, tačiau taip ir atsitiko - po tetos mirties tą kambarį perėmiau aš. Jausdavau, kad esu ne viena - lyg kažkas būtų šalia manęs, todėl bijodavau viena pasilikti šiame kambaryje. Be to tame pačiame kambaryje dar kabėjo ir mano mirusio senelio nuotrauka. Nuo jos man būdavo dar blogiau - jausdavau, kad kažkas mane stebį, o įsižiūrėjus į ją jausdavau kažkokį nerealų jausmą... kažkokį nerimą. Nusisukusi nuo tos nuotraukos jaučiau, kad kažkas stovi už manęs ir tiesiog žvilgsniu nugarą bado... Atsisukusi žvelgdavau tik į jo nuotrauką. Na aišku visa persigandusi dingdavau iš to kambario... bet vos tik grįždavau, tai pasikartodavo. Aš tame kambaryje net nemiegodavau, nes jis naktį būdavo keistai šaltas. Net vasaros laiku jame būdavo nerealiai šalta. Naktimis iš to kambario sklisdavo keisti garsai. Iš spintos vieną vakarą iškrito stalo žaidimas, nors tame kambaryje nebuvo nieko! Na po kiek laiko aš iš to kambario išsikrausčiau, nes buvau pašiurpus. Tiesa, prieš tai nukabinau tą senelio nuotrauką. Aš žinau, kad tame kambaryje kažkas buvo. Ir iki šiol jaučiu dvasias ir galiu laisvai atskirti ar kambaryje jų yra ar ne...
 
2006-08-04
Greta

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (58)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt