Užrasas ant palangės

Sveiki. Tai buvo man praeitais metais, prieš Kalėdas. Mano ir vyro gimtadieniai būna panašiu laiku - gruodžio 14 vyro ir gruodžio 19 mano. Mes šventėm kartu, per viduriuką, tai po gimtadienio turėjom daug gėlių. Jam kaip tik 30 metų jubiliejus. Po baliaus sudėjom gėles į vazas ir padėjom ant palangės.

Jau sugulėm ilsėtis. Kiek laiko praėjo ir atsibudom nuo garso, kad kažkas nukrito ir pasigirdo bėgantis vanduo. Aš supratau, kad tai buvo vaza nuo palangės. Paėmiau skudurą, išvaliau išbėgusį vandenį ir padėjau tada gėles ant stalo.

Vyras sako, kad per daug gėlių - neatlaikė, bet vazos buvo dvi, todėl vienoje jų labai daug. Na, tuo ir baigėsi. Ryte nutariau atsidaryti langą, ir žiūriu ant palangės didelė raidėm, maždaug 10 cm dydžio raidėm parašyta "OMERTA", arba iš kitos pusės būtų "ATREMO", kadangi mes žiūrėjom ir analizavom ilgai ir per veidrodėlį. Tos raidės buvo tokios lygios, kaip spausdintinės su tušinuku parašytos. Nieko neišsiaiškinom, internete neradom, tai taip ir užsimiršto tas užrašas.

Atšventėm naujuosius, o po jų mano vyras nukrito nuo stogo ir susitrupino koją. Ir aš sakau, gal tai buvo koks pranešimas apie nelaimę? Nežinau, kaip Jūs manot?
 
2008-12-31 11:39:46
valentina

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (10)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt