Trancmaline kelione sapnu valdymas!

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
 2011-01-09 16:33:28
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
Labas,

del meditacijos. Ar normalu, kad medituojant man prasideda halic haliucinations? Nes, kai bandziau ilgesni laika medituot pajutau supima ir atrode, kad nukrisiu taigi nutraukiau seansa. Ir jeigu halic hulliutinations normalu, tai kuo tada skiriasi meditacija nuo wild?
 2011-01-09 17:21:59
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Labas,

na kaip jau pastebejai tai meditacija nuo wild mazai skiriasi ir tai is tiesu beveik tas pats. Skirtumas yra tas, jog meditacija kai neuzmiegi ir ji daroma lotoso pozoje (atsisedi sukryziaves kojas ir rankas lengvai uzdedu viena ant kitos). Is tiesu meditacija ir sapnavimo busenos yra labai artimos, tik meditacijoje tu realiai neuzmiegi, tiesiog tu atsijungi nuo kuno, na veliau kai sapnuosi tai meditacija ir sapnas tau bus beveik kaip vienas ir tas pats, bet budamas meditacijos busenoje esi labiau samoningesnis ir patiri vienokias keliones, kai sapnuoji tu patiri kitokias keliones - tai yra kaip vienas kita papildantys dalykai. Taigi jeigu meistriskai valdysi meditacija, tau nebereikes uzmigti, kad keliautum, o ei noresi uzmiges keliauti tai galesi padaryti greiciau.

Tavo minetas supimas buvo tas momentas kai tu atsijunginejai nuo savo kuno, jeigu butum paleides savo kuno pojucius ir atsidaves supimui - butum kazkur nukeliaves.

Meditaciju privalumas tas, jog kai keliauji esi samoningas. Siaip meditacija tai yra daugiau kaip proto ramybes busena kai tu pasikrauni energijos, o sapnavimas is esmes tai yra energijos naudojimas. meditacija padeda tau tobuleti visapusiskai, todel ji beveik neatsiejama nuo sapnavimo.
 2011-01-12 17:40:10
victoria
Temų: 0
Pranešimų: 14
Registruotas: 2010-11-26
Labas Dovanele,

mane labai sudomino šita tema, tai viską perskaičiau nuo pradžių. Įspūdis yra didelis, kad tu taip viską aiškiai aiškini.

Pasinerti į sapnų karalystę man labai patinka, manau kad sapnuose bendraujame vieni su kitais tam tikrais kanalais, kuriais yra skleidžiama mūsų energija, ir jos pagalba mes galime komunikuoti.

Tai supratau jau anksti. Pvz. kai sapnuodavau atsisveikinimo bučinį, tai man reiškė, kad daugiau su tuo žmogumi nesimatysiu jo iniciatyva, o ką tai reiškia.... ? O tai reiškia, kad savo mintimis jau jisai paleido informacija mano atžvilgiu ir aš ta informacija priemiau per sapnus.

Arba kai vienai labi artimai draugei nusprendžiau nebeskambinti, nes tarp mūsų įsiviravo nesusipratimas, ir nutariau palaukti kaip ji elgsis, tai įvyko ko aš visai net nesitikėjau... jinai jau man paskambino kitą diena ir papasakojo apie savo sapną, kuris ją išgąsdino.... nes ji susapnavo kad aš nutariau ją palikti ir nutraukti bendravimą, tai ta proga susitikome ir jai papasakojau apie savo ketinimus, kad taip ir yra, ir jei ji nepaskambintų, tai taip ir būtų, na bet kad ji tai susapnavo, tai tikrai nesitikėjau :) Vis delto 10 metų draugystės davė savo, ryšys tikrai artimas.

Tai tik paaiškina, kad sapnai turi didelę galią, ir manau kas sugeba ir moka valdyti savo sapnus, bendrauti su kitais žmonėmis, gal net ilysti į kito žmogaus sąmonę, gaudyti mintis idejas tai turi didelę galią.

Ir manau kad susapnuotos ateities pranašystės, tai irgi yra sukaupta aplinkos informacija, kuri materializuojasi.

 2011-01-14 20:56:05
Hunt3rix
Temų: 1
Pranešimų: 145
Registruotas: 2010-12-15
Tai va prisiminiau sausio 1d nakties sapna. Tame sapne buvau beveik atgaves samoninguma, ir be to jis buvo labai keistas ir netgi panašus į košmara, bet jame man baisu nebuvo. Gal kas pasakysit ka jis reiske.

Taigi. Sapnas prasideda lyg ir normaliai, aš pas drauga svečiuose. Tuomet ar duru skambutis, ar kazkas pabarskino, na is tiesu nezinau, bet draugas nuejo atidaryti duru. Tai va i vidu pradejo eiti jo kiti draugai. Nei vieno nepažinojau, bet veido bruožus mačiau gan puikiai. Be to tie jo draugai buvo visai priešingo tipo, negu jis bendrauja. Na visi suejo aš su jais pasisveikinau ir td ly ir kažkas sugalvojo ar mes buvom jau susitare eit į bažnyčia. Žinoma nesimelsti, o paprikolinti. Be to man toks elgesys nebudingas nebudingas. Na nuejom mes į tą bažnyčia ir ten lyg mane užkalbino ir sako, nepamenu ar tau reikia/ ar nori pasidirmavoti(?). Na aš galvoju nepasidirmavojes tai galvoju ir nereikes visus metus į bažnyčia eiti, kad dirmavot. Tai va pagulde mane ant kažkokio stalo ir nuejo aš guliu, td jis neužilgo grįžo su gan dideliu peiliu aš lyg ir išsigandau, bet tikros baimės nejutau. Tada jis užsimoja, as pagalvoju kad man galas, bet mano netiketumui jis to peilio 1/3 susivaro sau 5/10 cm žemiau širdies ir susiraukia iš kausmo. Tada man inkstinktai liepie bėgti ir tik tada pamatau, kad rankoj laikau mažesnį peilį. Taigi pasiemes peili kai apsaugai išbėgau su visai draugai lauk. Tada nubėgom į mano draugo draugo namus, bet tu namų savininkas ir dar vienas mano draugo draugas lyg ir atsiliko. Tada nežinau ar supratau ar pamčiau, kad tas vyras iš bažnyčios pasivijo tuos kurie atsiliko. Ir staiga jie nutilo ir aš pajutau tarsi kažkas ne taip. Tada mes nusprendėm, kad tą vyra vistiek reiks įleist ir atrakinom duris ir aš atsitraukiau. Tada pastebėjau, kad lyg ir svo kumino bute, kuri jis turėjo prieš daug metų, tik laukinės duris buvo ten kur turejo buti tik siena. Taigi tas vyras ieina i tuos namus rankose tebelaikydamas ta pati tik dabar jau kruvina peilį. Aš akimirka pagalvojau kieno tas kraujas ar jo, ar tu draugu, bet kita akimirka pagalvojau, kad reiks gintis ir atsitraukiau dar kelis žingsnius ir aziurejau i savo peili ir i jo. Jo peilis buvo didesnir ir as pagalvojau, kad jis turi pranasuma, tada galva pasukau i desine ,nes supratau kad kazkas mane kviečia. Ten buvo 1 is mano draugo draugu ir jis man dave gal net siek tiek didesni peili negu to vyro is baznyčios. As ta peili paemes pajutau pranasuma. Tiesa man istrigo ta akimirka, tas vaizdas, kai as sukau galva paziureti kas mane kviečia ir pamačiau, kad visi tokie ramus sedi ir snekučiuojasi ir net nepastebi jog manes laukia zudbutine kova, gal net paskutines gyvenimo minutes belikusios. Tai va stovim mes vienas pries kita ir vel mano nuostabai jis sako:
JIS: Paziurek i veidroti - ir tik dabar pastebejau ,kad jis ten stovi, nors ten ir nepriklauso jam ten stoveti.
AŠ: kodel?
JIS: psiziurek
Na as nuejau prie veidrodio ir lyg tik save matau ir matau kaip jis praeina man už nugaros ir atsistoja man is kaires. Tada jis lyg ir kazka man padaro ir as veidrodyje pamatau kad man virs galvos lyg ir raudonas aureole su trim kryziais prieki, taip pat raudonasi. Tik vat dabar tiksliai neatsimenu ar tas lankelis, aureole buvo ar ne , bet kryziai trys tai tiksliai. Nezinau kodel, bet dabar ji matau suns pavidalu. Sakau:
AŠ: Kas čia - ar kažka panasaus
JIS: .........(nepamenu) zenklas - nors pasake tik viena fraze man atejo supratimas tarsi 1 kryzius simbolizuoja 1 nuodeme didele.
AŠ: Ka as tokio blogo padariau?
JIS: As del to ir noriu isitikinti. Galbut ir nieko, gal tave kas ir pakiso.
Tada mes nuskubejom atgal i bazny2ia jis vis dar buvo suns pavidalo. Jau buvo netoli baznycios, jis jau buvo zmogaus pavidalo ir as jam sakau(bandau vardint nuodemes) "galbut viena is ju ta kad as nepasidirmavojes" jis tyli nieko neatsako, tada sakau "galbut galios troskimas?", o jis tik atsako "galios dar bus" ir tokiu tonu tasi sakydamas ohoho kie bus. Tada mes atejom prie baznycios duru. Na baznycia skiriasi nuo tos kaip ji atrodo tikroveje, bet nedaug (isore). Vis dar stovejome lauke ir kai norejau klaust kas toliau, tarsi pradejo kaitaliotis vaizdai ir akimirka matau kitus zmones o akimirka kazkokius demonus, pamaniau, kad man jau stogas vaziuoja, tada atsisukes i ji norejau klausti ar cia tik man bet is jo veido israiskos ir zvilgsnio i mane supratau kad jis mato ta pati. Taigi as visai pasineriau i ta kita pasauli. Jis buvo pilkesnis, baugesnis, vietoj kitu zmoniu ma2iau tik demonus. Staiga kazkas mane pradejo plesti nuo zemes ir as kad nepakilk pasokau ir isikibau i to vyro peti kad manes nenunestu. Tada mes per tuos demonus nuejom koridorium ir uzkeliu posukiu izengem i baznycia. As maniau kad kai izensim i baznycia viskas vel pasikeis. Taciau klydau, ten buvo ramiau ir niekas nekovojo. Ten buvo pilna zoniu kaip ir siluetu ar kad ko panasau su ranko jie kaip givates viniojose aplinka kolona ju akidobes buvo tuscios ir burnos be dantu. Tada tas vyras mane nusivede ir pagulde ant jau kito stalo pradejo rituala ir ............. as pabudau.

Tai va ar jis gali ka nors reiksti ar tik mano vaizduotes vaisius?
 2011-01-17 22:10:58
Leila
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2011-01-16
katik prisiregistravau siame forume!tad,sveiki visi,as naujoke:) bet nenaujoke sapnu visuose reikaluos situose!ir keliavus esu sapne ir skridus,ir sapne suvokus,kad sapnuoju..ir esu atpazinus sapnuose informacija,kad tai yra is mano praeitu gyvenimu patirimai..gaunu atsakymus sapnuose jau 10 metu... idomu tai,kad as nepraktikuoju taip is esmes...bet vat vyksta sitie dalykai.
noriu paklausti ko reikia,kad sapne galetum atskirti ar tai tik tavo noru israiska (tai ka sapnuoji) ar tam tikrus atsakymus galima traktuoti,kaip zenkla,kad ir tas zmogus emociskai ir pasamoningai atsiveres ,kad as gaunu tuos atsakymus... kaip tai atskirti?ta zmogu pazystu puikiai,tai komplikuotas rysys...
 2011-01-17 22:29:18
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
To ---->Hunt3rix

Idomus labai sapnas. Galiu pasakyti, tiek jog tikrai buvai nukeliaves toliau, nei galbut tau atrode ar gali isivaizduoti. Na o del pavojaus - tai jis visada yra, tik kartais tas pavojus buna musu paciu sukurtas, o kartais jis daug realesnis nei gali pasirodyti.
Taigi keliones pradine vieta yra baznycia - tai labai sventa ir pozityvi vieta. Esu ne karta ja sapnaves, ir is tiesu jeigu sapne esi baznycioje - tai tikrai vieta ne siaip sau. O del tu peiliu, tai paziurek sapno zenka peilis, bet tas vyras su kuriuo kalbejai ir nuo kurio begai, jis galbut ir norejo tau ka nors pasakyti, tiesa jis labai isradingai panaudojo veidrodi nukreipti tavo demesiui. Na tai galejo buti 2 variantai.

Pirmasis jis nenorejo taves uzpulti, o tavo baime padare taip, jog tu ji matei kaip priesa bandanty tave sumedzioti ir veidrody jis panaudojo kaip priemone, nukreipti tavo baime ir tave nuraminti, kad galetum pamatyti realybe - tai yra jis nenorejo tau nieko padaryti. Tiesa jeigu paskaitysi apie dvasines keliones, tai kai kurie dvasiniai mokytojai sako jog pragare zmones yra matomi kaip gyvunai, nes kai zmogus mirsta jo dvasia pragare susiskaldo y ego - is kuriu kiekvienas turi gyvuno israiska.

Antras variantas, jis panaudojo veidrodi kaip priemone, ne tik nukreipti tavo demesiui, bet tuo paciu metu tave nukele labai toli, galbut ten kur dar nesi pasiruoses ir turbut nederetu keliauti.

As siaip esu linkes prie pirmos versijos, nes jis paskui tave vede atgal y baznycia. Bet is esmes elgeisi gana gerai, nes nuojautos, nes patikek sapne viskas yra kitaip nei matai. Na veliau dar ismoksi pamatyti, kas slepiasi po kiekvienu sapnu personazu ir tt.

Zinai kaip sako: kuo giliau y miska - tuo daugiau medziu. Patikek tu medziu tikrai bus daug...

Sekmes sapnuose
 2011-01-20 18:25:57
victoria
Temų: 0
Pranešimų: 14
Registruotas: 2010-11-26
Reikia paziureti :

http://www.youtube.com/watch?v=RSyQ3K0xnYg&feature=player_embedded

Siužetas

L.DiCaprio vaidinamas herojus valdo kontorą, kurios darbuotojai sugeba pasinerti į žmonių sapnus bei implantuoti naują informaciją ar panaikinti seną. Naujas užsakymas – už viliojantį atlyginimą reikia įsiskverbti į sėkmingo verslininko smegenis bei įrašyti informaciją, kuri leistų jo konkurentams pakoreguoti verslininko mąstyseną.

Domas Cobb – talentingas vagis. Jis geriausias savo srities specialistas, kai kalbama apie ko nors išgavimą ar ko vertingo nukniaukimą, kol žmogus miega, o jo sąmonė tuo metu – pati pažeidžiamiausia.

Manau kad tai musu areitis !!!
 2011-02-06 13:24:31
sniegas
Temų: 0
Pranešimų: 6
Registruotas: 2011-01-04
Turiu klausimą. Kuo sapnų valdymas skiriasi nuo astralinės kelionės?
 2011-02-09 13:54:10
keliautojas
Temų: 2
Pranešimų: 109
Registruotas: 2011-02-09
kaj valdaj sapna samone buna prote, kune, kaj keliauji astralu samone atsiskire nuo proto ir keliauja
 (Redaguota: 2011-02-11 18:31:37) 2011-02-11 18:27:40
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Skirtuma gana gerai apibreze keliautojas, as tiesiog noreciau praplesti :)

Sapnuose mes keliaujame visada, budami samoningi ir nesamoningi. Kai buname nesamoningi, mes matome kitokius sapnus, o jei tiksliau musu sapnai susimaiso su musu mintimis( baimes, isgyvenimai, fantazijos tt.) Mes sapnuose tiesiog plaukiame pasroviui ir matome ne visai tai kas yra is tikuju( tarsi ziuretum pro iliuziju stikla). Kai sapnus valdai tai velgi tu keliauji, bet tada yra du keliavimo budai:
1.kai tiesiog tave kazkas veda
2.kai tu keliauji pats kur tik nori (astraline kelione)

Taigi valdomas sapnas gali transformuotis y astraline kelione, nes sapnu valdyme zodis "sapnavimas" nevartojimas prasme miegojimas - tai skirtingi dalykai.

Taigi gryztant prie valdomu sapnu kai tave kazkas veda, tai nereiskia, jog tu esi vedziojamas kaip gyvunelis ant virvutes, mes to net nepastebime ir mums atrodo, jog mes einame patys, bet is tiesu mus traukia sapnu objektai y kuriuos mes sutelkiame demesi. Kartais jie gali nuvesti labai toli ir netgi per toli...
Astraline kelione buna tada, kai tu keliauji pats, ismoksti judeti sapne. tai yra sudetingas etapas, kuris yra tarsi sekantis sapnu valdymo lygis.

Zinau jog visa tai skamba ganetinai sudetingai, tikiuosi bent kiek paaiskejo. Jei kas turit minciu kaip viska aiskiau paaiskint, prasom :)
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 48.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt