tevai neleidzia lankytis sioje svetaineje :(

 2012-03-05 20:22:02
Laura2
Temų: 12
Pranešimų: 34
Registruotas: 2012-03-03
As negaliu atsispyrti, mane tesiog ''libdo'' dvasios, sapnai, nepaaiskinimi dalykai, burimo budai ir t.t., bet tevai nori "atplesti" mane nuo sios svetaines ir netik, (ziniu apie neaiskius dalykus prisiskaicius ir kitose svetainese) laimei kai jie ateina as greit persijungiu kazka kito, man tai nepatinka :( Tai ka man daryt, kad tevai atsiknisu ir leitu man lankytis sioje svetaineje???
 2012-04-10 12:56:30
dimetra
Temų: 4
Pranešimų: 134
Registruotas: 2011-01-21
kuom ji jiems tokia negera?))

-------------------------
ten kur musu nera-yra kiti..be tamsos nebutu ir sviesos..
 2012-04-24 21:24:36
Laura2
Temų: 12
Pranešimų: 34
Registruotas: 2012-03-03
tai va! Ir man tai neduoda ramybes! Sako, kad man reiketu rupeti kaip apsirenkti, eiti i lauka apsipirkti, pasipuosti ir kiti mergaitiski dalykeliai, bet man jie neidomus, man rupi dvasios, vaiduoklai ir t.t., bet va pabandyk pasakyt, tai atsaus ATSIKALBINEJI
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Visa kita » tevai neleidzia lankytis sioje svetaineje :(
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt