Poltergeistas sapnuose

 2009-11-08 18:33:21
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Taigi mane jau kurį laiką sapnuose taip galima sakyt atakuoja "dvasia" kurią mano angelas sargas pavadino poltergeistu. Kaip aiškino tai mergaitė tragiškai žuvusi mokykloje, taigi bajeris yra tame jog ji būna tiek gera tiek ir bloga, priklausomai kaip su ja pasielgsi ir su kokia nuotaika eini miegot. Šiaip keistoki sapnai prasidėjo tada kai persikrausčiau į kambarį kuriame spitan tui daug veidrodžių ir yra gan nemažai elektroninių įrenginių, tai pat neseniai gyvenime buvo didelis lūžis, tačiau dabar viskas gerai. Taigi vieną naktį aš ją susapnavau ir ji kažodėl labai mane puolė, na gal dėl to jog man ji šiek tiek pabodo, ji realiai moka labai daug ji tiesiog tobulai valdo sapnus. Esmė ta kai aš angelo pabandžiau mane išnešti iš sapno ji kažkodėl pasidarė labai agresyvi ir deja angelui nepasisekė pilnai manęs išgelbėti ir prieš dingdamas tamsoje jis man pasakė "aš nespėjau tavęs išnešti, didelė tikimybė kad tu likai jos naguose". Na ir po tos nakties aš ją sapnuoju visada, nsvarbu tai košmaras ar ne. Taigi aš už ją pasimeldžiau ir ji pasidarė ramesnė, kai sapne klausiau ko ji nori jie nieko neatsako.

Beje aš nešaukiau dvasių ir nieko panašaus tiesiog kartą meditaijos metu aš išgirdau aiškų balsą ir retkarčiais naudodavau meditaciją susiekimui, apie meditacijas manau supras tik tie kurie sugeba patirti aukščiausią atispalaidavimo laipsnį.
Mano šeimoje kai buvau mažas mano brolis ir mama kartą buvo kvietę dvasias, tačiau jos išėjo draugiškai ir netgi pačios pasakė kaip jas išvyti jai norės tai padaryti, akrtą net buvome pas egzorcista kuniga nuvažiavę, tačiau jis sakė nieko ant mūsų nėra viskas ok.

Kiek skaičiau poltergeistai tai kaip namų bildukas, na ji realiai elgiasia gana gražiai su manim, aišku žvilgsnis tai kažkoks keistas ir juodos akys :). Skaito jog jų nuotaika priklauso kokios emocijos namuose ar geros ar blogos tokie ir jie būna.

VISI BENDRAVIMAI BŪNA SAPNUOSE AŠ GALIU VALDYTI SAPNUS - tai reiškia jog suprantu kada sapnuoju ir valdau aplinką. realybėje jokių pašalinių poveikių nebūna.

Taigi kaip sužinoti ko reikia tai dvasiai, ji kažkodėl apie save beveik nekalba ir kaip jai padėti, ir kaip paklausti, aišku nenoriu jos kviesti ir užsiiminėti spiritizmu.

P.S. aš realiai kažkaip nepamenu kad būčiau kažkokią merginą įskaudinęs ar panašiai, nes kažkaip man visada labiau rūpėjo mokslai :)
 2010-05-21 17:37:13
Metalija
Temų: 0
Pranešimų: 11
Registruotas: 2010-05-02
Savo sapnus valdyti sugeba nedaugelis žmonių, todėl vargu, ar kas nors Tau galės patarti, nes nebūs patyrę to patys. :)
 2010-05-21 18:13:09
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
čia labai senai parašyta šita mano žinutė :D,
labai daug kas nuo to laiko pasikeitė :) dabar esu daug atsargesnis, supratau jog mano beatodairiškas noras viską patirti ir sužinoti nuvedė link to, todėl aš apsispredžiau, kurioje pusėje aš noriu būti ir su kuo bendrauti.
Šiaip bet kokiu atveju yra pavojinga šokti į "bedugnę" jeigu nežinai ką nori iš viso to sužinoti, nes tada gali nukristi tikrai giliai ir galbūt ne ten kur norėjai :) . Kaip sako būk atargus ko nori, nes tai gali išsipildyti, nes kai išsipildo gali būti kad viskas atorodys visai kitaip nei tikėjaisi.

O sapnus gali visi mokintis valdyti tai yra išmokstama :)
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Tai, ką sunku paaiškinti » Poltergeistas sapnuose
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt