Grupinis sapnavimas

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
 2009-12-27 00:48:50
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
as manau kad susapnuoti galima beleka, ne tik kas buvai preitame gyvenime ar kas dar tik busi bet ir dar daug daugiau seip skamba keistai bet esu girdejas kad laikas istikruju neagziztuoja viskas vyksta ir ivyke jau vienu metu tik musu smegenis is visko daro laika, kaip kad ir spalvas mes matom raudona ar tai zale ne del to kad jos egzistuoja bet musu smegenys mato tas spalvas o vat daugelis givunu ju nemato :D zodziu kokias smegenis turi toki ir pasauli matai visciukas jo nedaug mato zmogus daugiau bet pac gyvenimas dar sudetingesnis ko ir net su savo smegenine neisziurim kaip tie visciukai :D juk jai visciukui daeitu tai gal sugebetu pakeisti savo lemti ir nesekti tevu pavizdziu kuriems nukerta galva ir iskepa o mes suvalgom, net valgyti uzsinorejau, o jai mums kasnors daeitu daugiau negu musu smegenine gali isziureti tai gal dabar nereiketu kenteti visokiu eko kriziu zemes ozono sloksnio irimu ir pns, zodziu jai tau telpa i smegenis kad gali susapnuoti kas buvai preitam gyvenime tai ir susapnuosi taip kaip jai visciukui tilptu i smegenis kad jis nebutinai gali buti iskeptas tai gali ir neiskepti :D gal as jau cia biski per daug su tuo visciuku, tiesiok valgyti siuo momentu lb noriu, o dovanele mum geriau paaiskins delto tavo klausimo nes as pac ir tvirtai nezinau del savo nuomones ar neklaidingai galvoju
 2009-12-27 01:05:46
Ginntare
Temų: 4
Pranešimų: 30
Registruotas: 2008-04-03
Tai jo, jo. Jis geriausiai viską žino. :D
Beto. Kur viščiukui daugiau dėtis, jis gi nepabėgs į užsienį. :D Na jei ir pabėgtų iš aptvaro tai turbūt toli nenubėgtų..
 2009-12-27 11:22:31
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Taip edviux20 yra teisus, galima sapnuoti, bet ką, laikas nera tiesinis, yra netgi toks realus pvz kaip kylančio nasa kosmonauto laikrodis po pakilimo atsielika nuo žemėje esančio keletu sekundžių, taip esu girdėjęs- taip yra dėl to kad kai greitis artėja prie šviesos greičo tai laikas tau lyg sustoja aplinkos atžvilgiu, Taigi jei mes judėtume labai greitai mes gyventume žymiai ilgiau, bet tai pasijaustų galbūt tik žiūrint iš šono, na to tiksliai nieks nežino :)
Beje nežinau kiek jūs priimate naujoves, bet esu skaitęs apie 5 ar kiek ten manoma pagr matavimų ar erdvių yra: šis gyvenimas, sapnas, pomirtinis gyvenimas, atgimimas ir dar ten kažkoks :D
na esmė gyvenimas kaip dar vienas sapnas, ir tai ne sapnas panašus į gyvenimą, o gyvenimas panašus į sapną. Beje čia tema apie grupinį sapnavimą, bet kažkaip nuklydome nuo temos, bet vistiek čia kalba apie paranormalų sapnavimą kas išeina už įprstinio sapnavimo ribų, grupinis sapnavimas galimas ne tik su žmonėmis, aš pastebėjau, kad netgi gyvūnai kai miega tai jie judina kojas ir vartosi - tai ko gero ir jie sapnuoja :). Realiai sapnai tai unikali galimybė susiekti tarpusavyje su visoje visatoje esančiais gyvais padarais, daug kas sutinka sapnuose ne tik filmukų peronažus, o netgi drakonus ar pan kurių gyvenime nėra matę, tačiau apibūdina juos tarsi jie būtų matę tokį patį, nors tie žmonės nėra susitikę ir kaip tvirtina nėra panašių dalykų matę.
Kas su laiku tai yra žmonės kur sapnuoja ateitį tiek tolimą tiek artimą, su prateitimi tai sunkiau nes nelabai kaip patikrinsi, tačiau manau daug kas yra pajutę kai sapne atsiduria atrodo kažkokioje keistoje kartais net šiurpioje vietoje ,tačiau ji kažkuo yra pažystama ir artima... - manau tai ir yra praeitis.
Sapnai ne tik pramoga, galima prašyti žinių ar problemos sprendimo, daug žymių matematikų ar fizikų susapnavo savo formules, buvo sudaryta mendelejevo periodinę elementų lentelė, dar kiti susapnavo ištisus lapus kaip apskaičiuoti sudėtingus lygčių sprendimus - tai realu :)
taigi sapnuose nėra ribų vienintelis pagrindinis trukdis yra mūsų nusistatymas ir mūsų proto apribojimai, tačiau jeigu mes atversime protus ir nuoširdžiai patikėsime tuo kas neįtikima tai tada ir pamatysit kokių stebuklų esama šiame pasaulyje.

edviux20, visų pirma tai geriau neskaičiuoti tų įkpėpimų , na nabent tai tau netrukdo, geriau tiesiog stebėk užsimerkęs kaip viduje vyksta tavo kvėpavimas kaip oras įeina per nosį, tu tada pajauti kaip eina oras į plaučius kaip jie prisipildo - pajausk tą, bet ne per daug - svarbiausia nepersistengi į kažką per daug įsigilinti, o jei skaudą tą vietą tai truputį pasijudint įtempk ir atlapaiduok tą vietą ir turėtų skausmas sumažėt. Aš pvz taip sutelkiu dėmesį į kvėpavimą, kad po kurio laiko pajaučiu - miego paralyžiaus efektą(tai visiškai normalu) visas kūnas taip atsipalaiduoja, kad net prabudus reikia 1 min kad pradėtum judėti - tai yra nerealus poilsis.
dar apie meditacijas, žinok meditacija ne tik atsipalaidavimą duoda - ji gydo kūną, patikėk aš tai žinau, na aš kartu dar minčių traukos dėsnį naudoju. Taigi po po meditacijos atsiplaaiduoja visas kūnas, aprimsta skausmai, be to kartais darant meditaciją kai kur dilgčioja -tai susiję su tuo, kad visas kūnas yra energijos "vamzdelių" išraizgytas ir kai juose pritūksta energijos tai tada ta kūno vieta suserga, na o meditacijos metu mes pasisemiame tos energijos ir kūnas pradeda pats savaime gyti - tai kartais pasireiškia lengvu dilgčiojimu ar net karščiu.

P.S. edviux20 kalbėdamas apie viščiuką, kalbėjo apie minčių traukos dėsnį čia galima rasti trumpą info kaip veikia minčių traukos dėsnis. Aš tai naudoju nuolatos ir tai veikia nerealiai - svarbiausia tikėti tuo ką darai, daugelis tai naudoja net neusprasdami kaip naudoja. Nuostabiausia minčių traukos dėsnyje yra tai, kad nereikia turėti pradinį "kapitalą" ir galima prašyti visko ko nori ir tai įvyksta, na saite viskas išsamiau parašyta :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_Attraction

beje mokslas jau įrodė kad mintys tai jos neužsielieka mūsų galvoje. Tada mūsų smegenys sukuria energijos impulsą, kuris iškeliauja į aplinką. Taigi mintis yra energija, o energiją valdo viską , nes viskas yra sukurta ir yra valdoma energijos pagrindu :)
 2009-12-27 23:51:41
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
tu teisus poto tas skaiciavimas pradeda erzinti ir kas kaip automatiskai nustojau tiesiok kvepavau ir lb greitai pajutau keistus pojucius is kart pagalvojau kad jau nirstu i transa ir taip apsidziaugiau taip susijaudinau is dziaugsmo kad kaskaip pradejau lb vibruoti tiesiok nk nebeisejo ramei ir atsipalaidavus isguleti ir pajutau kaip vel grystu i paprasta busena, cia panasei tas traukos desnis kaip sapne kaska pagalvoji kad turi ir turi o rialiam pasauli kuriame egzistuoja laikas tai pagalvojus lb stiprei kad tai turi per kaskoki laika taip aplinkybes susiklosto kad ir gauni tai apie ka galvojai kaip kad sapne tik sapne daug lengviau tai ka nori mintimis pritraukti nes ten neagzistuoja tokia materija ir laikas kaip kad cia, kaskur skaiciau ir lb pasidare idomu kad musu protas kaip greitai besisukantis lektuvo propeleris jai kas paklaustu kas yra mano protas tai taspac jai kas paklaustu manes kiek besisukantis propeleris turi sparnu ar varstu as nk negaleciau atsakyti nes juk nesimato nieko kai dideliu greiciu jis sukasi ir tikrai as apie savo prota nk negaleciau pasakyti nes as jo nematau, nematau ka jis sugeba matau tik tiek kad mano protas zino kad 2x2=4 ir daugiau nk, o suletinus viska pamatai tai ir prota suletinus tik tada pamatai kas istikruju yra tas musu protas, tai tikrai keista ir neitiketina ir kaskas naujo ka gali suzinoti apie save, o tiesa dovanele kad jai keiciasi sapnai, sapnu pasaulis tai ir keiciasi sis siuo musu protu taip suvokiamas kaip rialusis pasaulis ir atvirksei keiciantis kaskas rialiam pasauli tai keiciasi ir sapnu pasaulis, sapnai?
 2009-12-28 00:16:48
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
ginntare visciukas sparnus turi :D jam reiketu ziaurei sukusti sulengvieti nu ant dietos biski pasedeti poto biski pasikacialinti kad sparnai stipresni butu raumenuku biski igauti ir tada galetu kaip koks balandis skraidyti nu gal biski blogiau skraidytu ir leciau bet skardytu jau kaskiek, o tai dabar kam jam tie sparnai duoti kad jais nesinauduoja, arba kam kaikuriems zmoniems duoda smegenis jaigu jie vistiek jomis nesinauduoja :D sedi istisai prie tv ar xbokso ar plaisteisen3 zaidzia tuos visokius vidiao zaidimus ir nedoda protui dirbti o tik pasiduoda aplinkybiu uzvaldomiem :D nu as irgi biski pazaidziu videao geimus bet matau kad man tai smegenu nedadies
 2009-12-28 12:41:59
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Tu blogai uždavei klausimą

o tiesa dovanele kad jai keiciasi sapnai, sapnu pasaulis tai ir keiciasi sis siuo musu protu taip suvokiamas kaip rialusis pasaulis ir atvirksei keiciantis kaskas rialiam pasauli tai keiciasi ir sapnu pasaulis, sapnai?

Pasaulis yra visapusiškas ir beribis ir tik keičiantis suvokimui, keičiasi sapnai ir atrodo, kad keičiasi pasaulis, tačiau pasaulis nesikeičia, tai tu pradedi matyti daugiau ir suprasti daugiau - pradedi matyti tikrąjį pasaulį - kurio daugelis nemato
 2009-12-30 17:58:56
edviux20
Temų: 0
Pranešimų: 16
Registruotas: 2009-12-24
jasna, idomo o medituoti treniruotis galima ir nebutinai gulint ar sedint pvz kanors dirbant ar einant atsipalaidavu taip kvepuoti stenktis apie nk negalvoti aisku suprantu kad tada neuzmikciau, bet ar taip treniruotusi mano meditacinei ygudzei?
 2009-12-30 20:56:42
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
medituoti tai ne tas pats kas išmokti atsipalaiduoti ar sutelkti dėmesį, nes meditaija yra atsiribojimas nuo visko, aišku kai yra pasiekiama ta ramybės būsena tai reikia mokėti kartu išlaikyti tą būseną ir mokėti susikaupti, na žiūrint ką tu meditacijos būsenoje nori daryti. Taigi geriausia meditacituoti treniruotis kai niekas netrukdo ir galima atisipalaiduoti ir neblaško aplinka ar mintys, to dirbdamas nepasieksi, nes jei tu atsiribosi nuo tikrovės - tu atsijungsi (raumenys visiškai atsipalaiduoja) be to ir protas nukeliauja visai kita linkme. Geriausia ką gali išmokti dirbamas tai per daug neįsitempti ir pilnai sutelkti dėmesį į savo veiksmus ir darbą - tai mokymasis sukurti sau tikslą ir jo siekti - taip yra ir pasamonės lygmenyje - mus veda tikslas, taičau kitaip nei realybėje ten mes dažniausiai nesigiliname į smuklmenas kaip pasiekti savo tikslą - mes jo tiesiog siekiame
 (Redaguota: 2010-01-03 23:43:20) 2010-01-03 23:42:30
Rammė
Temų: 1
Pranešimų: 23
Registruotas: 2010-01-03
Aš vieną dieną sapnavau sapną, kad susitikau su mergina iš mūsų mokyklos, niekada su ja nekalbėjau, žinojau tik vardą ir daugiau nieko apie ją, mūsų žvilgsniai tik kelis kartus buvo susitikę. Nu dar žinojau iš kurios ji klasės. Ir aš su ja nešnekėjau, o tiesiog buvau ją kažin kodėl apsikabinus ir sveikinau su kažkuom. Vėliau mes ėjom pasivaikščiot. Ryte atsibudau. Nuėjau į mokyklą. Per vieną pertrauką pamačiau ją mokykloje. Ir pažiūrėjau į ją. Ji tuo pačiu momentu atsisuko į mane. Man toks keistas jausmas perėjo, kad net išmečiau knyga iš rankų. Sustingau pati. Galėjau Dievu prisiekti, kad ji tą pati sapną sapnavo. Ar taip galėjo būti?
 2010-01-04 12:38:39
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Daugelis žmonių netiki grupiniu sapnavimu, tačiau daugelis tai daro net to nežinodami, tiesiog į tai nekreipia dėmesio arba tiesiog to nebeprisimena. Aš iš savo pozicijos tai galiu pasakyti tai nėra nieko keisto ir taip, tai galėjo būti iš tiesų. Tai patvirtiti pasiryžtų nedaugelis, nes kaip žinia daugelis to nepripažysta ir dauuma bijo to ko nesupranta, o blogiausia, kad jie net nesistengia tai suprasti.

Dabar pora žodžių tiems, kurie sutinka keistus asmenis sapnuose, arba šiaip yra platesnio suvokimo žmonės.Visi materialistai galit net neskaityti, vistiek nieko nesuprasit.

Realiai sapnai tai yra vartai yra daugelį pasaulių ir mes tikrai nesame vieni šioje begalinėje visatoje - reikėtų būti visiškai naiviu kad tuo tikėtum...
Taigi jeigu sapnuose jūs dažnai susitinkate su gal ir atrodo pažystamais asmenimis, su jais kalbatės, galiu pastebėti kad pokalbiai būna labai sudėtingi ir rišlūs ir jeigu tai atsitinka dažnokai tai vertėtų susimąstyti.
Yra 2 galimybės, jūs bendraujate su kitu žmogumi arba su kažkokia būtybe. Atskiti žmogų nuo būtybės nėra labai sudėtinga, tam reikia trupučio sąmoningumo ir mokėjimo stebėti aplinką.
Mūsų pasaulyje viskas vibruoja, kituose pasauliuose viskas skleidžia karštį ar netgi viduje švyti (tik negalvokit, kad ten tik angeliukai skraido...) - kuo karštesnis tuo pavojingesnis realiai patartina vengti bet kokių kontaktų su tokiomis būtybėmis ir stengis nedayti jokių kvailų poelgių.
Taigi jei sapne jūs kažką apkabinate ir pajuntate keistą šilumą ar net deginantį karštį tai geriau sekantį kartą su juo neprasidėti. Tai pat galima pasitelkti ir logiką jeigu sapne jums užmigus bet kuriuo metu jūs sutinkate asmenį su kuriuo bendraujate tai gana logiška kad tai nėra realus asmuo.
Tai pat vienas svarbiausių dalykų būtybės gana lengvai keičia formą, balsą ir pan, tad net jei atrodo kad kas naktį bendraujate su vis kitu žmogumi tai jūs tiesiog matote vis kitą odą. O dėl tų būtybių tiklsų tai galiu pasakyti jos tikrai ne smagiai pakalbėti atėjo jos ieško energijos, o mes ją pateikiame jiems beveik ant lėkštutės. Juk ne vienas esate patyrę kaip po keistų sapnų nors ir nebuvo labai baisūs atsikeliate taip lyg būtumėte išvis nemiegoje.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Grupinis sapnavimas » 4-as temos puslapis
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt