Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2013-07-09 16:19:40
Mistikas
Skyrius: Sapnai
Tema: Grupinis sapnavimas
 
Geras pasirodo dar yra vyriškosios lities kurie domisi mistika o aš vienas iš jų. Gerai, bet man reikia pagalbos kaip i ta grupini sapnavima patekti. Aš manu kad reikia tiesiog miegot ir susapnuoti, bet jeigu kažkas pasakytu kaip iš tu sapnų į grupinius persijungt galėtumėt padėt ? Ir plius galit padėt dėl dar vieno dalyko? Man reikia pagalbos pradėti sapnus sapnuoti nes man tiesiog nesisapnuoja. Tai galėtumėte pasakyti ka reikia daryt kad sapnus pradėtum sapnuot?
 
 2013-07-09 15:33:23
Mistikas
Skyrius: Sapnai
Tema: Keistas sapnas! Padekite, patarkite!
 
Sveiki, prašau padėkite!

Sapnavau kaip atsirandu ant milžiniško akvariumo krašto (tas akvariumas tikriausiai vandenynas) ir šalia manęs dar yra žemės bet labai nedaug. Bet girdžiu kažkas didžiulis atbėga manęs link. o tai pasirodo dinozuras. Tai man nelieka nieko kito kaip tik šokti į tą akvariumą. O tame akvariume nutiko kžkas keisto nežinau netgi kaip apibūdinti bet tiesiog pavirtau kažkuo(kuo tikslaiai pavirtau nežinau bet kažkuo neįprastu gal kokiu vandeniu ar kažkuo daugiau). Ir atplaukia tos rasės žmogus i kurį pavirtau ir pradėjo mane kalbinti:
-Kas, jūs, toks? Aš tavęs nprisimenu...
Daugiau neatsimenu ka męs ten kalbėjom, bet gryžkim prie sapno.
Tada aš su tuo žmogum kartu nuplaukiau i jū miestą. Jame į mane žiūrėjo kaip i kokį nesveiką arba išprotėjusį. Bet po to jie kažkodėl pradėjo sveikinti mane atvykusi. Tada aš tsapnavau kad pasilikau ten apie 4 mėn., bet dėl kažkokių man nežinomų priežasčių pasakiau kad turiu išvykti, bet jie vis mane įkalbinėjo kad pasilikčiau, bet man galvoje kažkas neleido. Nutariau kad išvykstu dabar.
Išlipęs iš vandens man jie pasakėkad galiu grįžti kade panorėjęs ir atsisveikinę nuplaukė. Ir iš niekur nieko vėl atbėga tas T-rexas ir vėl pradėjo gaudyt mane. Bet šykart į vandenį nebešokau, o bėgau nuo jo ir kaiptik tada suskambėjo mano žadintuvas.

Prašau, padėkit ,ar galite parasyti ką tai galėtu reikšti? Man dar labai įdomu ką tas dinozauras ir vandeniai reiškia, jų reikšmė.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt