Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2019-05-20 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Gali atsirasti daugiau reikalų su žiniasklaida, domins reklamos veikla, prekyba. Įmanomi giminaičių, senų bičiulių vizitai arba skambučiai.


Jautis (Tauras)
Šiandieną derėtų kartu su šeima aptarti bendrą biudžetą, pakoreguoti planus, jei jie neracionalūs. Pasikonsultuokite su žinovais dėl reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, statybomis, komercija, nuoma, apdaila.


Dvyniai
Ši diena jums turėtų būti nebloga. Galimi neblogi pasiekimai meno, pramogų verslo, sporto, vaikų ugdymo bei kitose srityse. Pasimatymai neturėtų nuvilti.


Vėžys
Konkrečių rezultatų ar naujienų galite tikėtis darbe. Ne pro šalį būtų keisti mitybą į sveikesnę, išsivalyti organizmą, peržiūrėti spintą ir pagalvoti, kaip ją atnaujinti.


Liūtas
Labai aktualus bus meilės arba verslo partnerystės klausimas. Būsite nusiteikę bendravimui, tarpininkavimui, įvairių ryšių mezgimui. Galbūt įsigysite naudingą sąjungininką ir pan.


Mergelė
Ši diena bus svarbi, jei tvarkote investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Palanku ieškoti partnerių, rėmėjų. Jeigu galite pasitarti su reikalą gerai išmanančiu asmeniu, tai nedelsdami taip ir padarykite.


Svarstyklės
Galite gauti neblogą žinią iš toli arba pasiūlymą, susijusį su užsieniu. Galbūt ruošitės vykti į kelionę, stengsitės įsigyti vertingą pirkinį užsisakydami internetu ar pan. Palanku tartis dėl teisinių reikalų.


Skorpionas
Regis, šiandien teks spręsti aibę smulkių problemų ir tai malonumo neatneš. Galite sulaukti svarbių asmenų dėmesio, bet ne visos viltys pasiteisins. Sėkmei trukdys jūsų egocentriškumas ir įsitikinimas, kad visur esate teisūs.


Šaulys
Šiandien būsite nusiteikę elgtis maloniai ir teisingai bei tikėsitės daugiau geranoriškumo iš aplinkinių. Aiškiai išsakykite nuomonę ir pageidavimus, kad kitų neklaidintumėte.


Ožiaragis
Pasižymėsite puikia intuicija, bet labiau slėgs vienatvė bei veidrodyje pastebimi ar su sveikata susiję trūkumai. Galbūt regsite slaptą planą. Tikslinga labiau planuoti darbo ir poilsio laiką.


Vandenis
Iš ryto pasistenkite užbaigti svarbius darbus. Stenkitės kuo pozityviau mąstyti bei tinkamai elgtis.


Žuvys
Šiandien galima mėginti sudaryti komercines, nuomos sutartis, įsigyti materialinių vertybių, tartis dėl kredito. Yra vilties, kad pavyks naudinga linkme pakreipti kai kuriuos aktualius reikalus.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (400)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt