Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2020-06-07 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Sekmadienis tinkamas vien apmąstymams, bet ne svarbiems reikalams tvarkyti, atsakingiems susitikimams, susitarimams. Tądien pasistenkite mažiau kalbėti ir nieko niekam nežadėti.


Jautis (Tauras)
Nepalanki veiklai diena, niekuo svarbiu savęs nevarginkite. Deja, ateityje gali tekti tai perdaryti. Būkite atidesni tądien maisto kokybei: galimi virškinimo sutrikimai.


Dvyniai
Nuotaikos bus visai smagios, tačiau neapsigaukite: nepalankus laikas rizikuoti (bei reikaluose, nei meilėje nesivelkite į naujus romantiškus nuotykius). Daugiau dėmesio skirkite savo vaikams.


Vėžys
Žada netikėtus rūpesčius darbe (jei šiandien reikia dirbti): tai, dėl ko anksčiau buvote tikri, kad viskas sutarta, gerai, kokybiška, gali tekti keisti, perdaryti, o gal ir atsisakyti.


Liūtas
Ši diena parodys, kas draugai, o kas priešai. Pastaroji komanda gali pasipildyti žmonėmis iš jūsų buvusių draugų būrio...


Mergelė
Sekmadienis žada nemenką įtampą, įvairius stresus, ypač susijusius su neatliktais darbais, neįvykdytais finansiniais įsipareigojimais. Pasistenkite tądien grąžinti bent dalį skolų, ir ne tik materialinių.


Svarstyklės
Pasisaugokite pataikūnų ir nedėkite didelių vilčių į gautus pažadus. Diena gali atnešti rūpesčių per žmones iš toli, pakeisti jūsų kelionių planus.


Skorpionas
Gali tekti susidurti su netikėtomis pretenzijomis darbe (jei šiandien reikia dirbti): aplinkiniai, vadovybė gali iškelti naujų reikalavimų, kurie dar labiau apribos jūsų laisvę ir pakoreguos ateities planus.


Šaulys
Neprognozuojama diena, pasiruoškite netikėtumams, dėl kurių gali tekti keisti planus. Diena nebus tinkama svarbiems susitikimams, susitarimams: gana greitai viskas pasikeis, ir galite pasigailėti padarytu susitarimų.


Ožiaragis
Neplanuokite nieko sunkaus ir atsakingo. Stigs atidos bei sėkmės, tad niekur neskubėkite ir darykite tai ką, gerai išmanote.


Vandenis
Užgrius darbai, rūpesčiai, įvairūs žmonės su savo reikalais, pasipils pasiūlymai... Tik neskubėkite nieko vertinti, žadėti, įsipareigoti: artimiausiu metu jūsų gyvenime prasidės nemenkos permainos ir ankstesni sprendimai pasirodys netikę, kvaili, menkaverčiai.


Žuvys
Visiškai netinkama diena tvarkyti užsisenėjusius reikalus. Nors išlaidauti nederėtų, labdarai nešykštėkite. Pasistenkite ką nors padovanoti savo vaikams.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt