Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2019-01-17 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Šiandien būsite susirūpinę darbais, mokslais. Nors jūsų mąstymas bus labai aktyvus, didelė iniciatyva ir puikus imlumas informacijai, nerimausite, ar viskas pavyks kaip reikia. Labiau pasitikėkite savimi ir nepraraskite optimizmo.


Jautis (Tauras)
Aktualūs bus piniginiai, nuomos, tiekimo ir pan. reikalai. Kad ir koks nelengvas būtų tų reikalų tvarkymas, rezultato galite tikėtis išties gero.


Dvyniai
Tikriausiai turėsite kontaktų su žiniasklaida arba šiaip būsite smalsesni nei paprastai. Norėsis ir paplepėti, ir kitų paklausyti. Nepaviešinkite tų paslapčių, kurias pažadėjote saugoti.


Vėžys
Darbams jums vis dar stigs ūpo, galite jaustis kiek pavargę. Į sielą įsismelkęs keistas nerimas mažins optimizmą. Net jei jums norėsis artimų žmonių draugijos, taikiai sutarti ne itin seksis.


Liūtas
Šiandien nestokosite aplinkinių dėmesio, o gal net sulauksite aistringų žvilgsnių bei užuominų. Tikėtini draugiški pasibuvimai, pasilinksminimai. Vis dėlto profesinė situacija jums neleis visiškai atsipalaiduoti ir užsimiršti.


Mergelė
Šiandien būtų nedovanotina skęsti rutinoje. Darbe būkite iniciatyvūs, o atlikę būtinus darbus susitikite su draugais, gerbėjais, nuoširdžiai pasišnekėkite. Galimos įdomios naujos pažintys.


Svarstyklės
Tai, dėl ko ilgai negalėjote susitarti, jautėsi interesų konfliktas, šiandien gali pereiti į abipusiai naudingo susitarimo ieškojimą. Vis dėlto reikalingas ypatingas budrumas, nes kažkas gali mėginti jumis manipuliuoti, regzti intrigas.


Skorpionas
Tikriausiai jums pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali kažkiek kainuoti. Gali būti apmaudu, kad jums tenka rimtai darbuotis, o kiti niekuo nenori padėti. Kontroliuokite savo žodžius, kad nereikėtų dėl jų gailėtis.


Šaulys
Aktualūs bus verslo, mokslo, kultūros, teisės arba su užsieniu susiję reikalai. Svarbių dalykų nebeatidėliokite. Neignoruokite ir mylimo žmogaus, vaikų poreikių bei prašymų. Įvertinkite galimas savo poelgių pasekmes.


Ožiaragis
Nesistenkite susigrąžinti to, kas prarasta. Verčiau žvelkite į priekį, ieškokite naujų kelių. Jei tik yra galimybė, kreipkitės į institucijas, asmenis, kurie gali jums padėti išspręsti aktualias problemas.


Vandenis
Nusimato diskusijos, renginiai ar pristatymai, kur gausiai pasisemsite įspūdžių ir informacijos. Palanku sudaryti sutartis, spręsti organizacinius klausimus, bandyti susidraugauti su kolektyvu ir kt.


Žuvys
Tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, bet nieko dirbtinai neforsuokite. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą, blaiviai įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis. Tai turėtų padėti apsisaugoti nuo saviapgaulės, netikrų vilčių.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (400)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
(pasidalinkite Facebook'e ir Google+)
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt