Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2018-11-18 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Pasistenkite neužgauti ambicingų asmenų savimeilės, venkite intrigų, klastos. Tikriausiai teks pasirūpinti sveikata.


Jautis (Tauras)
Tai turėtų būti nebloga diena. Jūsų nesupras ir netoleruos tik tie, kas tyčia nenorės suprasti ir būti draugiški. Dirbkite, kurkite, mylėkite. Bus rezultatų, kurie nudžiugins.


Dvyniai
Rūpės autoriteto ir uždarbio klausimai. Būkite atidesni, jei teks derėtis, įsipareigoti, imti ar teikti paskolą. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu nepasiduoti manipuliavimui bei spaudimui.


Vėžys
Būsite nusiteikę reikalams, susijusiems su mokslu, informacija. Regis, sužinosite svarbių dalykų, o gal net rasite išmintingą būdą susikaupusioms problemoms spręsti. Galima kelionė.


Liūtas
Šiandien galite susitikti su žmogumi, pasirengusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį. Tačiau gali pasitaikyti ir abejotinų pažadų. Mokėkite atskirti grūdus nuo šiaudų.


Mergelė
Šiandien imkitės darbų, kuriems reikia kūrybiškumo, išradingumo arba išskirtinių jūsų gabumų. Geras metas kolektyvinei veiklai. Nenuviltų ir romantiškas pasimatymas, pramoginis renginys.


Svarstyklės
Stenkitės atsijungti nuo bet kokių darbų. Šiandien - pasyvaus poilsio diena.


Skorpionas
Šiandien pravartu pareikalauti to, kas jums pagal nuopelnus priklauso. Gali tekti aiškintis santykius su konkurentais, partneriais ar mylimaisiais. Verčiau venkite įtartinų kompromisų, nesileiskite paperkami.


Šaulys
Būkite labai atidūs reikaluose, susijusiuose su bendrais bei svetimais pinigais.


Ožiaragis
Gali tekti spręsti konfliktus su dalykiniais partneriais, artimaisiais. Kai kas seksis, kai kas nelabai, tačiau tai neišvengiama.


Vandenis
Diena nebloga, tik nepervertinkite savo galimybių ir nepasiduokite puikybei. Regis, jums seksis beveik visa, ko darbe imsitės. Pasistenkite, kad neišsprūstų neapgalvotas pažadas, įsipareigojimas.


Žuvys
Jeigu ką tik padarėte per ankstyvas išvadas, jautėtės nereikalingi, nepopuliarūs, tai pamatysite, kad be reikalo. Atsiras bendraminčių. Pažįstamas asmuo gali pateikti dėmesio vertą pasiūlymą.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (400)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
(pasidalinkite Facebook'e ir Google+)
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2018 Likimas.lt