Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2022-01-21 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Nepervertinkite savo jėgų darbe. Niekur neskubėkite. Mažiau rizikuokite, nesitikėkite, kad praslysite. Jokių avantiūrų. Nesistenkite kam nors paaiškinti savo norų, ketinimų, jausmų.


Jautis (Tauras)
Koncentruokitės. Kuo planingiau veikite, atsiribokite nuo nereikalingų darbų. Stenkitės nepervargti ir dėl smulkmenų nesinervinti. Ieškokite sąjungininkų, pagalbininkų.


Dvyniai
Būkite atidūs: galite susikompromituoti. Nepraraskite objektyvumo bei saiko. Tai pagelbės ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Nepriimkite svarbių sprendimų, vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi.


Vėžys
Pasitikėjimo savimi nestigs, tačiau ne viskas bus taip sklandu, kaip manote. Dairykitės povandeninių uolų. Neskubėkite. Prasideda sudėtingas metas, kai iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau, nei galite duoti.


Liūtas
Tapsite lyderiais. Būsite labiau įžvalgūs, drąsūs ir ryžtingi. Tiesa, kol kas neskubėkite priimti atsakingo sprendimo, neskelbite karo. Būsite linkę perlenkti lazdą, nors tai tik audra vandens stiklinėje.


Mergelė
Atėjo laikas sustoti, gerai apsižvalgyti ir viską įvertinti. Jau nebesiveržkite į priekį, nebūkite tikri dėl savo nuomonės teisingumo. Venkite didelės atsakomybės bei dalykinių konfliktų.


Svarstyklės
Keistas laikas, kai neaišku, ko labiau saugotis, svetimų ar savęs. Jūsų pačių nuomonė irgi gali netikėtai pasikeisti, tai bus nenaudinga visiems. Labiau remkitės savo jėgomis.


Skorpionas
Nepervertinkite savo sėkmės. Pasistenkite atsiriboti nuo tuščių rūpesčių ar svarbių reikalų, neprivalomo bendravimo. Vienatvėje mintys taps aiškesnės, nuoseklesnės. Galbūt persvarstysite svarbų savo asmeninio gyvenimo faktą.


Šaulys
Svarbiausia turėtų būti artimųjų norai, interesai. Pamąstykite, ar išties rūpinatės savo šeima, ar tai tik deklaracija? Įvykių neskubinkite, palengva viskas ims spręstis jūsų naudai.


Ožiaragis
Nusišypsokite, nurimkite. Dažniau nusileiskite artimiesiems, antrajai pusei: jūsų nepasitenkinimas perdėtas. Šiuo metu esate kritiški, nepakantūs, dirglūs, gal verta pailsėti?


Vandenis
Aktyviai veiklai netinkamas laikas. Nešvaistykite jėgų kalboms, įtikinėjimams, tuščiai laiką sugaišite, o apčiuopiamų rezultatų nesulauksite. Mažiau žadėkite, venkite su aplinkiniais dalytis savo mintimis, jei nenorite ginčų, nusivylimų.


Žuvys
Dvilypis metas: norai bus dideli, tačiau rezultatai nekokie. Reikalai strigs, tai sunkoka diena, ypač nemalonus, net pavojingas vakaras. Vertėtų atidėti svarbius reikalus kitai savaitei.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt