Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2021-04-19 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Nieko neveikdami daugiau laimėsite nei plušėdami. Būtina nusiraminti ir išmokti dėkingai priimti gyvenimą tokį, kokį turite. Spręskite bendravimo problemas namuose, aiškinkitės esamus nesklandumus: pavyks geriau suprasti artimuosius, vaikus.


Jautis (Tauras)
Rytą gal ir nebus lengva išsijudinti ir imti veikti. Vėliau prasideda sėkmingas ir naudingas metas, kai gali išsipildyti net sena, slapta svajonė.


Dvyniai
Geras laikas tarnybiniams reikalams tvarkyti, naujos darbo vietos paieškoms, darbdavystės sutarčiai pasirašyti. Jei jus slegia netikę santykiai su kolega ar su artimu žmogumi, pasikalbėkite draugiškai, tikrai daug kas išsispręs.


Vėžys
Aplinkybės jums palankios, jei vadovausitės įkvėpimu, paisysite partnerių, antrosios pusės, mylimo žmogaus nuomonės.


Liūtas
Gera proga spręsti finansinius klausimus, tačiau rasite naują išeitį iš bet kokios įgrisusios, įsisenėjusios situacijos. Kasdieniame gyvenime jūsų nerimas kiek perdėtas. Verta kreiptis pagalbos į draugus, labiau jais pasikliaukite.


Mergelė
Prasideda palankus metas, gali tikrai pasisekti. Spręskite aktualiausias problemas, tiek dalykines, tiek asmenines. Atkreipkite dėmesį į gautus pasiūlymus, pamokymus bei užsimezgusias pažintis.


Svarstyklės
Puiki proga apsispręsti dėl karjeros. Jei šiandien jums pasiūlys naujas pareigas, naują veiklos sritį, kitą darbą, verta sutikti. Tai bus perspektyvu.


Skorpionas
Esate stiprūs,sėkmės lydimi ir dabar jūsų valia gali pakeisti įvykių eigą. Beje, norinčių padėti draugų ar tiesiog reikalingų asmenų atsiras. Nepamirškite, ką labiausiai iš jūsų nori išgirsti artimieji, mylimas žmogus.


Šaulys
Tikėkite tuo, ką jaučiate, labiau pasikliaukite aplinkiniais, antrąja puse, tuomet viskas sklandžiai susiklostys.


Ožiaragis
Būkite ryžtingesni ir pernelyg nesikuklinkite. Beje, teks pasikliauti tik savo jėgomis: jei ir sulauksite pagalbos, tai tik paskutinę akimirką, kai mažiausiai tikėsitės.


Vandenis
Palankus metas sandoriams, finansinėms problemoms spręsti.


Žuvys
Gerojo atsitiktinumo metas, todėl nebijokite rizikuoti, drąsiai, ryžtingai atsisakykite to, kas trukdo jūsų sėkmei. Palanku tvarkyti skubius reikalus, bendrauti su svarbiais asmenimis.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt