Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2020-10-29 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Sėkmingas laikas, jūsų nuotaika puiki, atsiras galimybių ištaisyti seną klaidą, susitaikyti su draugu ar mylimu žmogumi. Palanki proga nuoširdžiau pasikalbėti su vaikais, kurie jau paaugliai ar suaugę.


Jautis (Tauras)
Nepriekabiaukite, nepykite, nepradėkite aiškintis santykių, kol dešimt kartų nepatikrinsite, ar esate teisūs. Būkite nuoširdesni su antrąja puse: jūsų santykiai gali vėl tapti puikūs, jei bent truputį pasistengsite ką nors nuveikti jos labui.


Dvyniai
Ieškokite kompromiso, derėkitės, mokėkite laiku nusileisti, pasiūlyti ar sutikti. Orientuokitės į kitų interesus (svarbiausia – partnerių), jei norite, kad ši diena būti vaisinga ir smagi.


Vėžys
Susimąstymų diena. Ramybės (ar geros nuotaikos) vis dar stigs, tad mažiau galvokite apie tai, ko nenorite, kas nepatinka ar netinka, ko reikia atsisakyti, verčiau pasvajokite apie tai, ko jums išties reikia. Darykite tik tai, kas jums malonu ir nesunku.


Liūtas
Šiandien daug nenorėkite, būkite kuklesni ir rimtai pamąstykite, ko reikia jūsų artimiesiems, ko jie iš jūsų norėtų. Tai geras laikas užsiimti atidėtais, nebaigtais darbais ir netinkamas pradėti ką nors nauja.


Mergelė
Darbų krūvis nemenkas, bet jūs puikiai jį įveiksite. Tinka su vadovybe aptarti jūsų veiklos perspektyvas: šiandien suvoksite, kas jums svarbiausia. Gautais pasiūlymais galite tikėti.


Svarstyklės
Tai tinkamas metas imtis darbų, kuriems reikia įkvėpimo, kūrybingumo ir optimizmo. Dabar švytėsite ir sulauksite aplinkinių pagarbos, simpatijos ir palaikymo. Galite sulaukti įdomaus pasiūlymo, bet neskubėkite jo priimti.


Skorpionas
Sąlyginai pasyvus metas, nieko naujo ir rimto nesiimkite. Tiesa, jums seksis: atsiras norinčių ir galinčių padėti. Stebėkite, kas vyksta, ir stenkitės kuo optimistiškiau tai vertinti. Skirkite šią dieną apmąstymams vienatvėje.


Šaulys
Gana sėkminga diena, jei tik reikalus tvarkysite vieni. Dabar esate energingi, sumanūs, veiklūs, aplinkiniams paliekate malonų įspūdį ir nejučiomis turite įtakos jų nuomonei, pasirinkimui. Šiuo metu nuo jūsų nemažai kas priklauso, tad bus taip, kaip norėsite.


Ožiaragis
Galima netikėta pagalba, nelaukta dovana: darbe būsite vertinami, jums pakaks dėmesio iš draugų, mylimo asmens. Ir jums pakaks sveiko proto, kad įvertintumėte ne tik savo asmeninius nuopelnus, bet ir tą gera, kurį gavote iš savo antrosios pusės, draugų, giminaičių, kolegų.


Vandenis
Mėginkite susitikti su žmonėmis, kurių ilgą laiką nepavyko pagauti, draugiškai pasikalbėkite, tiesiai, be užuolankų užduokite klausimus, dėl kurių jie mėgina išsisukti. Tik patys venkite daug žadėti, griežtai įsipareigoti.


Žuvys
Tinka tvarkyti namų, šeimos reikalus, tai bus sėkmingiau, nei užsiimti atsakingų profesinių problemų sprendimu. Neskubinkite įvykių, tai tam tikrų apribojimų laikas, kai geriau atsitraukti nuo intensyvių darbų, daugiau laiko praleisti namuose.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt