Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2019-11-14 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Šiandien verčiau nieko nedarykite supykę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Nevalia būti pernelyg kategoriškiems. Verčiau susitikite su artimais gerais draugais: jie padės išsiblaškyti, atsikratyti nerimo.


Jautis (Tauras)
Regis, iš pat ryto bus skubių reikalų, susijusių su finansais, draudimu, paveldėjimu ar ritualinėmis paslaugomis. Jeigu išvykstate į kelionę, nepamirškite pasiimti reikalingų dokumentų.


Dvyniai
Tikriausiai atsiras tokių asmenų, kurie įvertins jūsų nuomonę, pažiūras, tačiau su tokiu pat pasisekimu galite kitiems padaryti ir blogą įspūdį. Nepatartina ko nors griežtai reikalauti arba garantuoti. Būkite lankstūs, objektyvūs.


Vėžys
Darbe nuo pat ryto nestigs įtampos ir pakelto balso. Regis, laipsniškai impulsyvumą pakeis subtilesnis nusiteikimas ir tolerantiškesnis požiūris į aplinkinius.


Liūtas
Šiandien jautriau nei paprastai reaguosite į draugų, kolektyvo nuomonę bei kritiką. Aplink save nesunkiai subursite bendraminčius, tačiau ir slapti priešai gali įsimaišyti tarp draugų.


Mergelė
Šiandien elgsitės gana keistai. Jums gali pasirodyti, kad esate palikti likimo valiai ar kad susirgote. Nieko radikalaus nesiimkite, santykių nesiaiškinkite: viskas išaiškės ir išsispręs savaime.


Svarstyklės
Į paviršių veršis jūsų energija, aistra, taip pat pyktis, agresija. Galite gauti honorarą ar kitokį savo pastangų, talento įvertinimą. Tačiau tykos ir nuostoliai. Būkite atsargesni.


Skorpionas
Šiandien nuo pat ryto galvosite apie pinigus, naudą ir kaip daugiau užsidirbti. Galite gauti užsisakytą prekę, informaciją ar bilietą. Jeigu seniai ketinote ką nors padovanoti artimam žmogui, nelaukite ypatingos progos, dovanokite dabar.


Šaulys
Šiandieniai sunkumai gali išprovokuoti jus elgtis neįprastai drąsiai, atvirai rėžti tiesą į akis. Veikiausiai tai kažkam nepatiks ir bus pasekmių. Nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus, kitus mokyti, kritikuoti.


Ožiaragis
Geriausia būtų atsidėti šeimai: taip jėgų ne sumažės, o net padaugės. Žinoma, su sąlyga, kad jums malonu rūpintis artimųjų gerove. Stenkitės savo reiklumu, priekabumu nesugadinti kitiems nuotaikos.


Vandenis
Šiandien būsite azartiški ir labai nusiteikę saviraiškai, vieni sportinei, kiti kūrybinei. Tinkamai bendraukite su vaikais, nepraraskite kantrybės. Ne jėga, o draugišku dėmesiu stenkitės į gera pakreipti santykius su vaikais, mylimu žmogumi.


Žuvys
Nelengva dienelė dėl didelio darbo krūvio arba sveikatos sutrikimo. Nerimą kels konkurentai, oponentai, tačiau jausite, kad turėsite, į ką atsiremti, kuo pasikliauti, jeigu teisingai ir sąžiningai elgsitės.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (405)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt