Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2020-08-12 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Atsidursite dėmesio centre: aplinkiniai jumis žavėsis ir stengsis jums pagelbėti, jus nudžiuginti. Galite daug ką laimėti, daug ką labai svarbaus pakeisti jums norima linkme, ne tik savo veikloje, bet ir bendraudami su mylimu asmeniu ar antrąja puse.


Jautis (Tauras)
Spręskite finansines problemas, tvarkykite reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme. Geras metas tartis su vadovu dėl jūsų atlyginimo, karjeros perspektyvų. Galimi veiklai, jos plėtrai naudingi pasiūlymai, juos verta priimti.


Dvyniai
Sėkminga diena svarbiems susitikimams, reikšmingiems pokalbiams bei susitarimams, sandoriams. Galite susidurti su svarbia informacija, reikalingu, naudingu žmogumi. Gali tekti pasikalbėti svarbiu klausimu su tėvais, vadovu ar įtakingu asmeniu.


Vėžys
Labiau stebėkite, gilinkitės į dalykus, kurie vyksta jūsų viduje, taip aiškiau, paprasčiau suvoksite atsakymus į jums svarbius klausimus. Nors galite sulaukti netikėtos paramos iš partnerių ar savo sutuoktinio, aktyviai dalykinei veiklai ne pats geriausias metas.


Liūtas
Tai, ką šiandien atliksite, ilgam lems sėkmę. Tai itin naudingas metas, tad būtų neapdairu nepasinaudoti tokia laiminga proga. Verta spręsti visas aktualias problemas, ar jos būtų susijusios su veikla, finansais, ar su šeima, vaikais, meile.


Mergelė
Tinkama proga svarbiems savo veiklos, kaip ir santykių su kolega, darbdaviu, pokyčiams. Puikus laikas svarbiems darbams atlikti, atsakingiems dokumentams pasirašyti. Gerai tvirtinti ilgalaikę darbo sutartį. Neatsisakykite užkraunamų papildomų darbų, pareigų.


Svarstyklės
Daugiau laimėsite, jei stengsitės prisitaikyti prie partnerių bei antrosios pusės. Jums tai puikiai pavyks, nes bus lengva suprasti kitus, net savo priešus. Tai puiki diena taikytis: nesantaika virsta draugyste, meile, bendradarbiavimu.


Skorpionas
Nebijokite rizikuoti, ką nors paaukoti, su kai kuo neišvengiamu susitaikyti, mėginti laimę: iš esmės tai sėkminga diena, nors gali varginti įtampa, nerimas. Vis dėlto galite sulaukti netikėtos pagalbos (juk geri darbai sugrįžta). Kita vertus, neatliktas darbas ar neįvykdytas įsipareigojimas, skola gali virsti kliuviniu.


Šaulys
Esate pasiruošę suvokti svarbius dalykus ir ištaisyti klaidas. Rimtam asmeniniam ar dalykiniam apsisprendimui tai irgi reikšmingas metas. Būsite toliaregiški, puikiai jausite ateities perspektyvas.


Ožiaragis
Tai pripažinimo metas: pasikalbėkite su vadovu, susitikite su organizacijų, galinčių padaryti įtaką jūsų karjerai, sėkmei versle ir pan., atstovais. Nebijokite daug užsibrėžti: šiandien jums pavyks išties nemažai nuveikti.


Vandenis
Gerų pokyčių laikas, tiesa, sėkmė labai priklausys nuo jūsų partnerių, draugų, nuo mokėjimo paprašyti, susitarti. Palanku kurti ilgalaikius veiklos planus, projektus arba juos siūlyti, aptarinėti su vadovu ar rėmėju, įtakingu asmeniu ir pan.


Žuvys
Atsipūtimo metas, kai nereikia savęs varginti rūpesčiais, kai nepatartina imtis atsakingų darbų bei reikalų, t.y. nedarykite nieko, ko nesinori. Pasyvumu laimėsite daugiau nei kovodami, triūsdami. Būkite atidūs bei apdairūs įsipareigodami: šiandien galite pažadėti daugiau, nei būsite pajėgūs įvykdyti.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt