Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2019-12-07 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Tikėtini reikalai, susiję su bendraminčiais, visuomene. Galite sutikti žmogų, kurį anksčiau laikėte savo problemų šaltiniu. Jeigu jis vėl kažko prašys ar siūlys, jums reikėtų aiškiai apsispręsti, ko norite ir ką galite. Lengvos naudos tikėtis neverta.


Jautis (Tauras)
Domėsitės kelionėmis, mokslo naujovėmis, o tuo pačiu ir įvairiais gandais, paskalomis. Draugas, giminaitis ar kaimynas gali jums padėti patarimu ar kitokiu būdu. Nevenkite bendrauti, bet venkite liežuvauti, regzti intrigas.


Dvyniai
Pasistenkite būti susikaupę ir kantrūs, nesivadovaukite emocijomis, antraip susigadinsite įvaizdį. Verčiau atkreipkite didesnį dėmesį į savo nuojautas bei kitų užuominas. Saugokite sveikatą.


Vėžys
Šiandien daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms, nes atidumas, racionalumas bus naudingas. Gims naujų vilčių arba kūrybinių idėjų, kurios pravers siekiant proveržio versle ar asmeninėje saviraiškoje.


Liūtas
Tikriausiai teks daug bendrauti, taip pat ir telefonu bei internetu. Darbo srityje galimas netikėtas rūpestis. Regis, teks skubiai tvarkyti dokumentus, ką nors pavaduoti ar dėl ko nors aiškintis.


Mergelė
Būsite ne itin nuoseklūs ir tuo gluminsite kitus. Apsišarvuokite kantrybe, kad neišsprūstų netinkamas žodis, nes jūsų klaidomis mielai pasinaudotų konkurentai. Šiokio tokio nerimo sukels šeimos narių, vaikų problemos.


Svarstyklės
Šiandien itin svarbu galvoti, kokią informaciją skleidžiate, su kuo sutinkate. Padarytos klaidos gali atnešti nuostolių, o jeigu trokštate pasimėgauti ypatingais malonumais, tai nedejuokite, kad jie kainuoja.


Skorpionas
Su kolegomis vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Nenusiminkite, jeigu sulauksite kritikos. Net ir tokiu atveju jūsų suvokimas prasiplės, atsiras naujų paskatų kažko imtis, siekti.


Šaulys
Daug kas šiandien veltui švaistys laiką, nežinodamas, ko konkrečiai griebtis. Kiti žmonės taip pat ne padės apsispręsti, o tik ves iš pusiausvyros.


Ožiaragis
Numatyti organizaciniai, teisiniai, o ypač finansiniai klausimai spręsis gana nelengvai, tačiau įmanomi preliminarūs susitarimai. Tikriausiai bus nenumatytų išlaidų.


Vandenis
Pravartu diplomatiškai elgtis ir mintimis peršokti bent kiek toliau į ateitį, jei ketinate ko nors naujo imtis arba kažką keisti. Rekomenduojama kol kas laikyti paslaptyje svarbiausius savo planus bei įvertinti galimas jų įgyvendinimo padarinius.


Žuvys
Tikriausiai neblogai seksis reikšti mintis, organizuoti dalykinius ir kitokius pasitarimus. Tačiau pavojinga demonstruoti kategoriškus principus bei ambicijas: tokiu būdu galima daug netekti.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (405)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt