Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2020-04-08 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Užplūs prieštaringos mintys bei nuotaikos. Būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie paaštrėjusias asmenines problemas. Pyktis su aplinkiniais nepatartina: nuoskaudos nebus užmirštos.


Jautis (Tauras)
Tikriausiai šiandien panorėsite išbandyti jėgas ir išmonę visur, kur tik įmanoma. Jaudinamų įspūdžių suteiks aistros objektas. Viskas bus gerai, jei nepritrūks supratingumo, noro išgirsti ir suvokti kitų žmonių jausmus, mintis.


Dvyniai
Darbe galimos reformos, naujovės. Galite sudaryti naudingą komercinę sutartį. Tikėtinas pasiūlymas dėl geresnio darbo. Tačiau meilės pagundos, kurioms norėsis pasiduoti, gali per daug kainuoti.


Vėžys
Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle. Tačiau teks skaitytis su kitų žmonių interesais bei norais. Problemų gali kilti asmeniniuose santykiuose.


Liūtas
Būsite pakankamai pastebimi ir vertinami, bet galbūt norėsite dar daugiau naudos, pagarbos bei meilės. Tikriausiai gausite neblogą finansinį pasiūlymą arba sugebėsite naudingai eksploatuoti kitus. Itin domins erotika, seksas.


Mergelė
Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis perspektyvomis, turto ar pelno dalybomis ir pan. Palaikymo ir supratimo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių ar specialistų. Meilėje seksis prasčiau.


Svarstyklės
Būsite praktiški, racionaliai mąstantys, organizuoti, bet tuo pačiu stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo arba spaudimo keisti darbo vietą, metodus, imtis neatidėliotinų reformų.


Skorpionas
Ši diena turėtų būti gana įdomi. Jus prisimins seni draugai, galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos ar bent jau rimtų pažadų, padrąsinimų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus ne juokais įpareigos.


Šaulys
Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti nepavyks. Atsiras rimtų reikalų, rūpesčių. Saugokite dokumentus, raktus. Galimas slaptas, ne itin doras troškimas. Verčiau įveikite tą pagundą.


Ožiaragis
Diena nebloga, energetiškai rami, tad jausitės atsipalaidavę. Visgi tai neišeis į naudą tiems, kurie privalo energingai darbuotis ir daug nuveikti. Vargu ar tai pavyks.


Vandenis
Aktyviai bendrausite ir tvarkysite su verslu susijusius reikalus. Pasirūpinkite garantijomis, jeigu skolinsite pinigus. Nesistebėkite, jei tai darys dalykiškas žmogus, su kuriuo turėsite finansinių, komercinių reikalų.


Žuvys
Šiandien puikiai susivoksite situacijose, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių jums dalykų, deramai sutvarkyti pribrendusius reikalus. Tačiau pademonstruotu šykštumu ar godumu galite kiek sugadinti savo įvaizdį.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt