Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2019-10-22 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Būsite energingi, tiesa, šiuo metu taps lengviau jus išmušti iš pusiausvyros, Tad pasistenkite labiau vadovautis protu, o ne ambicijomis, įtarimais, nuogirdomis. Deja, galite susidurti su įvairiausiais nesmagumais bei savotiška moraline prievarta, todėl teks netikėtai pakeisti planus.


Jautis (Tauras)
Jausitės tvirtai ir šiandien nemažai galite nuveikti, išspręsti sudėtingą problemą. Tinka tvarkyti reikalus su užsieniečiais, palanku aptarinėti darbo užsienyje pasiūlymus su būsimais darbdaviais. Diena palanki kelionėms, viešnagėms, svečiams priimti.


Dvyniai
Galima imtis sudėtingų užduočių, sunkių darbų, verta pakovoti už jums svarbų reikalą. Tinkamas laikas atsakingiems pokalbiams su vadovybe, su asmenimis, nuo kurių priklauso jūsų karjera.


Vėžys
Draugai ateis į pagalbą, todėl ieškokite talkininkų. Tikėtinos geros permainos: antra dienos pusė, vakaras itin palankus metas susitikimams su jums svarbiais asmenimis, pokalbiui su mylimu asmeniu, sutuoktiniu jums aktualiu klausimu.


Liūtas
Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, bet ir nesiimkite sunkių darbų, sudėtingų užduočių, su niekuo nesivelkite į ginčus, kaip ir niekam nepatikėkite savo paslapčių, pinigų.


Mergelė
Jūs kupini vilčių, geriausių ketinimų, ir iš esmės viskas susiklostys taip, kaip jums reikia. Nedarykite to, dėl ko nesate tikri, venkite rizikuoti pinigais. Netinkamas laikas mėginti mylimo žmogaus kantrybę.


Svarstyklės
Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, tačiau neskubėkite džiaugtis, nepulkite imtis pasiūlyto uždarbio: viską tikrinkite, ieškokite povandeninių uolų.


Skorpionas
Pajusite, kad viską galite, kad viskas gerai. Šios dienos pastangos duos geidžiamų vaisių, reikalai pajudės palankesne linkme. Tiesa, rizikuoti tvarkant piniginius ir turto reikalus nederėtų: tikėtina, kad pervertinsite savo galimybes.


Šaulys
Ramybės, taikos metas. Nesiveržkite imtis ko nors nauja, geriau netvarkykite piniginių ir turto reikalų. Būkite tolerantiškesni namiškių atžvilgiu: jau labai greitai jums prireiks artimųjų supratimo, paguodos, paramos. Geras laikas tvarkyti reikalus, susijusius su gyvenamosios vietos pakeitimu.


Ožiaragis
Jei neskubinsite situacijos, į viską reaguosite ramiai, taikiai, diena bus sėkminga. Turite būti atidūs, kaip klostysis santykiai su antrąja puse, partneriais, taip pat su vaikais.


Vandenis
Geras laikas veiklai: būsite darbingi, kūrybingi, jus lydės sėkmė! Vis dėlto aplinkiniai dažniau pastebės jūsų trūkumus, primins senas klaidas, tačiau įsiklausykite į jų žodžius, tai apsaugos nuo galimų klaidų, nelaimių bei tuščių išlaidų.


Žuvys
Situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Gresia nemalonumai dėl partnerių, antrosios pusės kaltės. Vargu ar visur ir viską suspėsite darbe: mažiau planuokite ir pasiruoškite, kad būsite visiems labai reikalingi. Pasisaugokite priešų pasalos.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (405)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt