Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2021-09-26 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Tai turėtų būti produktyvi diena. Staiga gali išsispręsti aktualus klausimas. Atsiras daugiau kūrybiškumo ir noro darbuotis savo bei kitų labui.


Jautis (Tauras)
Turėsite daug įvairių reikalų, pokalbių. Galite išsiaiškinti svarbius santykius. Sumanumą demonstruosite siekdami išgauti ar apdoroti informaciją.’


Dvyniai
Jus valdys permainingos nuotaikos. Dėl reikalų, susijusių su artimaisiais, gali tekti vėliau pradėti darbą. Galbūt spręsis svarbus šeimos ar nuosavybės klausimas.’


Vėžys
Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiandien galima tikėtis produktyvių susitarimų, aptarimų. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių.


Liūtas
Palanku šį tą keisti, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, dalykine veikla ar gyvenimo būdu. Galbūt kils minčių, kaip tai daryti.


Mergelė
Svarbiausios šiandien bus meilės bei draugystės aktualijos. Kažko naudingo galite išmokti iš savo konkurentų ar partnerių.


Svarstyklės
Šiandien jums labai pasitarnaus įžvalgumas, komunikabilumas. Galbūt susitarsite dėl naudingo pirkinio. Tikėtina, kad pavyks išspręsti kažkokį finansinį klausimą, suteikti arba gauti protingą patarimą.


Skorpionas
Tikėtini svarbūs kontaktai, atsakingi reikalai. Turbūt pavyks draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų su nepažįstamais veikėjais.


Šaulys
Kils noras stiprinti profesinę padėtį. Galbūt gero patarimo ar pagalbos sulauksite iš pažįstamo žmogaus.


Ožiaragis
Diena sėkminga daugumai darbų. Kuo labiau darbuositės galva ir liežuviu, tuo labiau seksis. Kils idėjų, sumanymų, netrūks ir kūrybinės ugnelės.


Vandenis
Šiandieną jums trūks valios, ryžto, tačiau pasireikš stiprios nuojautos, meniniai sugebėjimai. Tiktų ieškoti atsakymų į svarbius jums klausimus, gvildenti paslaptis.


Žuvys
Šiandien vienodai dėmesio pareikalaus ir darbas, ir šeima. Seksis megzti reikalingus ryšius, argumentuotai kalbėti. Bus įspūdžių, jei turėsite reikalų su užsieniečiais.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt