Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2021-01-17 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Svarbus metas: pasijusite aukštai vertinami, gerbiami ir mylimi. Būkite atidesni, švelnesni artimiesiems.


Jautis (Tauras)
Sėkminga diena, ateina gerasis persilaužimas. Pats laikas paprašyti įtakingų draugų pagalbos, taip pat užmegzti reikalingas pažintis.


Dvyniai
Nepersistenkite, taupykite jėgas. Patartina daryti tik tai, kas malonu, kas patinka. Kita vertus, kuo ramiau, tyliau elgsitės, tuo daugiau laimėsite.


Vėžys
Naudingų rūpesčių diena: sutelkite jėgas, kad sutvarkytumėte svarbų reikalą, kad priverstumėte partnerius įvykdyti duotus įsipareigojimus.


Liūtas
Džiugus metas, žadantis naudą, laimę, nepaprastus susitikimus, tad daugiau bendraukite. Nešykštėkite laiko vaikams.


Mergelė
Prasminga pasišnekėti su įtakingais žmonėmis apie naujas veiklos galimybes: gautais pažadais galite tikėti. Paklausykite gautų patarimų tiek dėl darbo, tiek dėl sveikatos, tiek ir dėl išvaizdos.


Svarstyklės
Skirkite laiką šeimai. Imkitės tik svarbiausių, būtiniausių darbų: reikia taupyti jėgas.


Skorpionas
Laukia geros žinios apie jūsų šeimos reikalus bei pinigus. Diena palankiausia šią savaitę. Tiesa, naujoms romantiškoms pažintims užmegzti diena nėra palanki.


Šaulys
Dirbkite negailėdami jėgų ir tai nulems geras permainas. Galite gauti puikių pasiūlymų, tik neskubėkite jų priimti, kol nesužinosite visų jums keliamų sąlygų.


Ožiaragis
Geras laikas ieškoti paramos, užmegzti bendradarbiavimą. Puiki proga pasirūpinti ir santuokos tvirtumu: stenkitės labiau suprasti, įvertinti savo antrąją pusę.


Vandenis
Galima aiškintis santykius su žmogumi, kuris jus skaudina, jūsų nevertina: neslėpkite savo išgyvenimų, tai geras laikas išsakyti viską, kas susikaupė.


Žuvys
Viskas pakrypsta jums reikalinga linkme ir ima spręstis jūsų naudai. Ypač smagus vakaras, praleiskite jį su tais, kuriuos gerbiate, vertinate, kuriais žavitės, kurie jums tiesiog brangūs.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt