Įspėjimas

Kai man buvo šešeri metukai, mirė mano tėvelis, apsinuodijęs dujomis. Tad su mama likome tik aš ir mano brolis. Praėjus devyniems metams po tėvelio mirties susapnavau sapną, kad esu mažame kambarėlyje, sėdžiu ant kėdės vidury kambario, tarp keturių sienų. Ir matau ant sienų pakabintas mamos ir tėvelio nuotraukas. Tėvelio nuotrauka tokia pati, kokia buvo per laidotuves, su juoda juostele. Ir mamos tokia pati, nors mama dar nebuvo mirusi.

Taip dabar jau sakau, mirusi, nes prieš penkerius metus ji mirė. Sapnuodama ta sapną aš tiesiog rėkiau iš baimės, verkiau ir kartojau, kad netiesa, ji juk nemirusi. Atsibudau nuo savo verkimo, pagalvojau: "neištverčiau, jeigu taip iš tikrųjų atsitiktų".

Pasirodo sapnas perspėjo mane, bet kaip tų, žmogus, gali priimti tokį sapną. Tokias mintis vijau nuo savęs kuo toliau. Šį sapną prisiminiau tik po mamytes mirties, kada jau buvo per vėlu - tiesiog reikėjo susitaikyti.

Kartais gyvenimas atima atrodo viska kas tau svarbiausia ir ką tu myli, bet mes pamirštame, kad ne vien mes galime mylėti. Gyvenimas mus taip pat myli. Užtenka tik apsidairyti aplinkui.
 
2009-01-30 17:59:46
Mergina

Rodyti daugiau iš kategorijos: Sapnai, kurie pranešė apie mirtį....
Tinklapio lankytojų komentarai (6)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Sapnas išsipildė ir norite apie jį papasakoti? Tuomet spauskite čia.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt